2733
2734
عنوان

منطقی یا احساسی؟

665 بازدید | 15 پست

سلام خوبین 

میشه نظرتونو راجب منطق و احساس بگین 

من خودم خیلی احساساتیم ولی طرفم منطقی 

همین باعث میشه همیشه دعوا کنیم میترسم اخر این دعوا ها سردی بشه.... 

اگه راه حلی دارین کمکم کنین لطفا 

اعتدال

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تو بعضي موضوعات احساسي 

بعضيا منطقي

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...

عاقلانش اینه همین اول راه با عقلت کسیو انتخاب کنی که بهت بخوره بعد تا اخر عکرت احساساتی باشه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2738

منطقی ها رفتارشون دلیل داره و همه جا پذیرفته است اما احساسی ها گاها رفتارشون نسنجیده است و هیچ دلیلی برای رفتارشون ندارن. بهتره بتونید به یه سازش با هم برسید شما و ایشون هر دو نسبت به رفتار دیگری شناخت پیدا کنید و با در نظر گرفتن هر دو بعد منطق و احساس با هم رفتار کنید

احساسی بودن بد نیست ولی تصمیم گیری برپایه احساس بده، در موقع تصمیم گیری باید عقل و منطق رو دخیل کرد و حتما ازش کمک گرفت، اگر شما تصمیماتتون بر پایه احساسه این یه عیب بزرگه، و باید رفعش کنید.  

اگر با همسرتون یا دوستتون رابطه احساسی دارید ولی اون نداره این یه بحث دیگه ست،  اینجا ایراد از اونهاست.

ماهم اينجوريم ١١ سال كه دووم اورديم بقيشم خدا كريمه😁 كى گفته سردى مياره؟!  مكمل هم ميشين ...

خوشبخت بشین ایشالا 😍

از راه کار هات به منم یاد بده ...چیکار کنم زیاد ناراحت نشم از کاراش وقتی میدونم که منطقیه و احساساتی نیست مثل خودم؟

خیییلی همو دوست داریم ولی همشم بخاطر همین باهم دعوا میکنیم بعدشم پشیمون میشیم ولی باز همین تکرار میشه زود ب زود 

احساسی بودن بد نیست ولی تصمیم گیری برپایه احساس بده، در موقع تصمیم گیری باید عقل و منطق رو دخیل کرد ...

اره خب خودشم میدونه خیلی منطقیه بابتش معذرت خواهی هم میکنه ....ولی خب منم واقعا خیلی ناراحت میشم از کارش  ...

اره خب خودشم میدونه خیلی منطقیه بابتش معذرت خواهی هم میکنه ....ولی خب منم واقعا خیلی ناراحت میشم از ...

باید باهم مرتب راجب نیازها و خواسته هاتون صحبت کنید، ولی نه هر موقع، موقعیت شناس باشید و وضعیت طرف مقابلو ببنید اگر آماده بود بگید، یعنی اگر خسته ست یا بی حوصله ست یا مشکلی براش پیش اومده و...   وارد صحبت نشید.

2706