2703
2553

لطفا نیاین بگین خرید و طلا و مسافرت و....

میخوام یه خرید و فروش کوچیک مثلا باشه.چیزی که الان بتونم بخرم بعد بشه یکم سود کنم و بفروشم.

خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با ۱۵ تومن یه بستنی میخوردم و برمیگشتم خونه😐🤣

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2456
سلام من بودم سکه میخریدم. هر موقع هم بخوای بفروشی ضرر نمیکنی 

سکه که الان داره قیمتش میاد پایین

طلا بدون اجرت يا آب شده بگير ميگن تا ٦٢٠ ميخواد بره

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

[QUOTE=90438737]طلا بدون اجرت يا آب شده بگير ميگن تا ٦٢٠ ميخواد بره[/QUOT

الان طلا دقیق چنده؟

خودمم نظرم طلاست چون میدونم ارزون نمیشه

2714
[QUOTE=90438737]طلا بدون اجرت يا آب شده بگير ميگن تا ٦٢٠ ميخواد بره[/QUOT الان طلا دقیق چنده؟ خودم ...

٤٥٢

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
سکه که الان داره قیمتش میاد پایین

اون قدر که پایین نیومده در حد ۱۰۰ تومن اونم مطمئنم باز گرون میشه . من بودم ترجیح میدادم سکه بخرم چون بخوای بفروشی همون قیمت روز ازتون میخرن فقط باید نگاه کنید که روی سکه سال ۱۳۸۶ و با بالاتر زده باشه چون سکه های سال پایین تر مثلا ۱۳۸۳ رو ارزون تر میخرن.

❤ خدا جونم تنها امیدم تویی❤ میشه برام صلوات بفرستین. ممنون😘
من میگم طلا و سکه که ارزون نمیشه.میشه؟ مثلا نیم سکه بخرم بهتره.

آره اونم ميشه

نه تو اين مملكت هيچى ارزون نميشه خيالت جمع

اون قدر که پایین نیومده در حد ۱۰۰ تومن اونم مطمئنم باز گرون میشه . من بودم ترجیح میدادم سکه بخرم چون ...

چه خوب که اینو گفتی نمیدونستم.

ممنون ازت گلم