2733
2739
عنوان

روز ٢٩سيكل و بى بى چك😒😒😒

353 بازدید | 47 پست

سلاااااااام.سيكلم ٢٧-٢٨روزست.امروز ٢٩ سيكلمه-

چون تا شب ٢٧ام دوفاستون ميخوردم طبيعيه كه هنو پرى نشدم ولى امروز همينجورى ي بى بى چك زدم.اولش منفى منفى بود.بعد بيست مين ك دوباره ديدمش ي هاله خيلي نازك و خيلي خيلى خيلى كمرنگ داشت ك تو نور ديده ميشه فقط.حالا نميدونم قبل ١٠مين هاله انداخته يا بعدش😖😖😖😖

امكان داره ي روز بعد موعدم انقد با تاخير و كمرنگ هاله بندازه؟؟؟؟؟يا بايد سريع هط مينداخت ك مثبت باشه🤔🤔🤔

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍

هط=خط😐😐😐😐

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه لاوین روزه نه کاذبه

نه مديكوره😬😬😬

2728

چند روز بعد دوباره بدار

عکس بیبیتو نداری؟

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

😐😐😐😐😐😐😐

من سه بامداد بي بي زدم منفي شد 

صبح ساعت ده كه بيدار شدم

براي كنجكاوي رفتم از توي سطل درش آوردم ديدم هاله انداخته 

شنيده بودم قبول بست 

اما يك بي بي جديد همون صبح استفاده كردم يه عاله بسيار كم رنگ انداخت 

همون لحظه پاشدم رفتم آزمايش تيتر بتا 

شكر خدا مثبت بود با عدد ٥٠

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2738
من سه بامداد بي بي زدم منفي شد  صبح ساعت ده كه بيدار شدم براي كنجكاوي رفتم از توي سطل درش آور ...

خداروشكر عزييييييزم😘😘😘

اگر یه نوار صورتی به همون پهنای c افتاد هر چقدر هم روشن باشه ولی مثبتِ.

ببين اين عكس واسه الانه.اونموقع عكس نگرفته بودم

اگر یه نوار صورتی به همون پهنای c افتاد هر چقدر هم روشن باشه ولی مثبتِ.

تو عكس معلوم نيس اصلا😬😬😬

اگه مديكور بعد بيست مين بهش اعتماد كن يكى دو روز صبر كن دوباره بدن انشالله كه مثبته 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
چند روز بعد دوباره بدار عکس بیبیتو نداری؟

گذاشتم ولى معلوم نيس اصلا😩😩😩

2706