2410
2553
عنوان

حس میکنم شوهرم خیلی ازم دور شده یه طلاق عاطفی تلخ

| مشاهده متن کامل بحث + 9818 بازدید | 92 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خواستم ببینم تو این یک مورد باهات خوبه یا نه ..بهتر میتونم نظرمو بگم

نظرتو نگه دار برا خودت حسم میگه مردی 😷😷😷

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
میخوام ببینم اصن حس به خودت داره یا نه

داره

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
منه احمق بخاطر اینکه اعصابم خورده ازش سر فرشته ۹ ماهم داد میزنم فرشته کوچولومو محکم فشار میدم وقتایی ...

دوم بیار تمام میشه واقعا اگه دلت این چیزا رو می خواد شده با گریه به مردت بگو

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
2714
اره مهربون اسم کاربریت اشناس والا موقع ازدواجمون ۲۵ سالش بود 😞😞😞😞 مشاوره که اجازه نمیده برم اما ...

اين حرفا چيه گلم شوهر من وقتي ازدواج كرديم ٢١ سالش بود هر روزم داره از ديروز بهتر ميشه اصلا ب سن ربط نداره اين اقا خيييلي بي مسئوليت و بي فكرده ك اينجوري رفتار ميكنه و تا چوبشم نخوره ادم نميشه وقتشه بشيني واس زندگيت درس تصميم بگيري ببين اين همه پي ام دادي اصلا جوابتو داده؟ داره نشون ميده ك ن تو و نه اين بچه كلا براش مهم نيستيد باور كن خوردن مهر طلاق تو شناسنامت بهتر از زندگي با ي همچين الدنگيه همين بچه ام ك ميگي ازم ميگيرنش فردا روز ك بزرگ شد لعنتو نفرينت ميكنه ك چرا گذاشتي با اين خفت زندگي كنيم عاقل باش لدفا تا كي زن ها بايد تو سري خور و بدبخ باشن اميدوارم شوهرت سر عقل بياد ك البته بعيده وقتي تو و اين زندگي رو از دست بده اونموقع ميفهمه چه خري تشريف داشته بي عقل

شايد تنها بازمانده جهان زني باشد ك با شيطان تانگو ميرقصد.
اين حرفا چيه گلم شوهر من وقتي ازدواج كرديم ٢١ سالش بود هر روزم داره از ديروز بهتر ميشه اصلا ب سن ربط ...

ما جامون گرمه لطفا با دقت یه پیشنهاد بدیم . به نظرم بگو دیگه نمی تونی وضعیتتو واقعا شده با نوشته دستش برسون . همین تا مرحله بعد

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی

عزیزم شما باید قلق مردت رو بدست بیاری,انقد شما پیام دادی اون یه جوابم بهت نداده چه بسا اصلا نخوندشون,خب ببین کلامشکلش چیه,خسیسه؟دلش خوش نیست ب زندگی,شاید محیط خونه همش داد و بیداد و غر زدنه و ازت فراریه,کلا ببین مشکلش چیه  و چه موقع حالش خوبه حرف بزن,مثلا سر صبح,سر غذا,تو رختخواب,بعد از برنامه,یا هرجا ک میدونی,مشکلو پیدا کن,بعد حلش کن,ی برنامه بریز بگو ماهی ببار بریم فروشگاه,خریداتو بکن ک عزت نفست حفظ بشه هی یکی یکی نگی چی بخر چی نخر,بعدم ببین از کی اینجوری شده,چ اتفاقی باعث شده

دختر پاییز
عزیزم شما باید قلق مردت رو بدست بیاری,انقد شما پیام دادی اون یه جوابم بهت نداده چه بسا اصلا نخوندشون ...

نمیدونم به مرور زمان اینطوری شد 😭😭😭😭😭الان بهم گفت کاش از زندگیم بری شکلتو نبینم دیگه 

ما جامون گرمه لطفا با دقت یه پیشنهاد بدیم . به نظرم بگو دیگه نمی تونی وضعیتتو واقعا شده با نوشته دست ...

عزيزم واقعا زندگي با ي همچين جونوري سخته قبول كن ب خدا من اگه از شوهرم همچين حركاتي ببينم سه تا بچه قدو نيم قد ازشم داشته باشم ميزارمشو ميرم اخه تا كي تحمل حقارت

شايد تنها بازمانده جهان زني باشد ك با شيطان تانگو ميرقصد.
2706