2733
2734
عنوان

حس میکنم شوهرم خیلی ازم دور شده یه طلاق عاطفی تلخ

| مشاهده متن کامل بحث + 9819 بازدید | 92 پست
حق طلاق اتفاقا خوبه به نظرم.من حق طلاق داده بودم به همسر سابقم.گفت چرا به این راحتی بهم حق طلاق میدی ...

نظرتون کاملا درسته،حق طلاق یکی از حقوق اولیه هر زنی هست ،فقط منی که تو این دام گرفتارم میفهمم چقدر واحب بود از شوهرم حق طلاق میگرفتم قبل عقد

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:

تو این همه داری زجه میزنی اون‌ اونوقت اصلا ب روی خودشم نمیاره لعنتی.چرا اینجوری شدید.ب فکر ی چاره باش.میخوای خدایی نکرده بچتو بکشی ؟؟ازش لازم نیس اجازه بگیری پاشو ببرش دکتر برو از ننه باباش پول قرض بگیر بگو پول نمیده بهم بچم مریضه میخوام ببرمش دکتر

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا استارتر کتک خورده فحش شنیده تحقیر شده شوهرش خسیسه بازم خیلی ریلکس میگن بخاطر یه کتک که ادم طلاق ...

اره،کلا از نظرشون مردا خدان،باید پرستیده بشن

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
اره،کلا از نظرشون مردا خدان،باید پرستیده بشن

دقیقا 👌👌👌

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2731
نظرتون کاملا درسته،حق طلاق یکی از حقوق اولیه هر زنی هست ،فقط منی که تو این دام گرفتارم میفهمم چقدر و ...

بله درسته.به من گفت باید حق طلاق حق تحصیل حق کار حق مسکن بدی.منم گفتم باشه.اومدم باهات زندگی کنم.هرچقدر زبانن بهش گفتم من با این چیزا مشکلی ندارم گفت باید ثبت بشه تا خیالم راحت بشه منم ثبتش کردم.ولی نشد که بشه

2738
خستم دیگه هی میخوام قوی باشم برای زندگیم بجنگم اما توانی نمونده دلم یه آغوش پر از عشق میخواد 

عزیزم من تاپیکاتو دنبال میکنم

حس میکنم شوهرت کلا از ازدواج پشیمونه.شاید زمان ازدواج سنش کم بوده و الان به هر دلیلی پشیمونه

شرایطی ک میگی خیلی سخته.خودتم سنی نداری

اگه شوهرت درست بشو نیست ی راه میمونه فقط

اگ امکانشو داری خودت تنهایی برو مشاوره

عزیزم من تاپیکاتو دنبال میکنم حس میکنم شوهرت کلا از ازدواج پشیمونه.شاید زمان ازدواج سنش کم بوده و ا ...

اره مهربون اسم کاربریت اشناس والا موقع ازدواجمون ۲۵ سالش بود 😞😞😞😞

مشاوره که اجازه نمیده برم اما میخوام تلفنی با دکتر حبشی حرف بزنم جوابمو نداده از صبح

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
اره مهربون اسم کاربریت اشناس والا موقع ازدواجمون ۲۵ سالش بود 😞😞😞😞 مشاوره که اجازه نمیده برم اما ...

قبلا تو قسمت دوست ها بهت پیام دادم

تل نداری وگرنه مشاوره مجازی هم میتونستی بگیری

این مشکلات رو ب مامانیناتم گفتی؟

اونا نمیتونن کاری برات بکنن یا حداقل با شوهرت صحبت کنن

قبلا تو قسمت دوست ها بهت پیام دادم تل نداری وگرنه مشاوره مجازی هم میتونستی بگیری این مشکلات رو ب م ...

قبلا همه این راه هارو رفتم واتس آپ میتونم نصب کنم واتسم مشاوره مجازی میدن

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
و بی نتیجه بود؟😢

خانواده ها به رو هم اومدن پدرم گفت فقط طلاق وای خیلی بد بود

2706