2703
2553
عنوان

حس میکنم شوهرم خیلی ازم دور شده یه طلاق عاطفی تلخ

| مشاهده متن کامل بحث + 9818 بازدید | 92 پست

بشین باهاش صحبت کن بگو اگه مایل به ادامه زندگی با من نیستی رک و روراست بگو.اگه به صحبت کردن تن نداد واسش پیام بفرست یا نامه بنویس واسش.هرچه سریعتر هم دخترتو ببر بهداشت اون طفل معصوم که گناهی نداره 

دقیقا خیلی راحت میگفتن خوب نیست و بخاطر حق طلاق زندگیت رو بهم نزن 😑 قبل از عقد و تو بله برون چه زند ...

اتفاقا تازه انلاین شدم و سه صفحه اون پربازدید رو خوندم،واقعا جای تاسف داره،باورن نمیشه اونایی که این حرفا رو میزنن زن باشن

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا تازه انلاین شدم و سه صفحه اون پربازدید رو خوندم،واقعا جای تاسف داره،باورن نمیشه اونایی که این ...

فقط و فقط میخوان به هر قیمتی ازدواج کنن و بهر قیمتی طلاق نگیرن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2720
بشین باهاش صحبت کن بگو اگه مایل به ادامه زندگی با من نیستی رک و روراست بگو.اگه به صحبت کردن تن نداد ...

میگه بشین زندگیتو بکن 😭😭😭😭😭😭میگه چیزی کم نداری

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
حالا اون روشن فکرایی که میگن حق طلاق اخ ه،بده ،تو خاستکاری نباید مطرح بشه،بیان جواب بدن

حق طلاق اتفاقا خوبه به نظرم.من حق طلاق داده بودم به همسر سابقم.گفت چرا به این راحتی بهم حق طلاق میدی.گفتم با زور که نمیشه با یکی ادامه داد.گفتم هروقت حس کردی دیگه دوسم نداری و نمیتونی ادامه بدی میتونی به راحتی آب خوردن تمومش کنی.البته این نظر و عقیده شخصیه منه.هرکی تو زندگیش یه عقایدی داره دیگه

2714
فقط و فقط میخوان به هر قیمتی ازدواج کنن و بهر قیمتی طلاق نگیرن

شاید شوهرای خوبی دارن که بی غم هستن و استرس اینده ندارن و اینجوری بقیه رو نصیحت میکنن

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
عزيزم چرا اينجوري شده ؟  ازدواجتون عاشقانه بود يا سنتي ؟

خبر مرگمون عاشقانه نمیدونم بعده ۵ سال رسیدیم

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
شاید شوهرای خوبی دارن که بی غم هستن و استرس اینده ندارن و اینجوری بقیه رو نصیحت میکنن

والا استارتر کتک خورده فحش شنیده تحقیر شده شوهرش خسیسه بازم خیلی ریلکس میگن بخاطر یه کتک که ادم طلاق نمیگیره ، اگه تو دعوا فحش داده طوری نیست عصبی بوده ...

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
بگو اتفاقا تو این زندگی اون چیزی رو که باید داشته باشم رو ندارم اونم محبت از جانب تو

اصلا نحوه زندگی و اینارو بلد نیست اولا خیلی خوب بود الان انگار یه سگ کنارمه که شبا میاد میخوابه و میره

2706