2703
2553

تازگیا شاید روزی ۲ ساعت ببینمش تو ۲۴ ساعت

شغلش تو بورسه و وقتش به کلی ازاده 

شبا ساعت ۱۲ میاد خونه ظهرا شاید ۱۵ دقه بیاد ناهار بخوره و بره و تمام هر شب دو تا نون بیات از سوپری میگیره و میاد خونه با د تا پاکت شیر 

نه خریدی برا خونه میکنه نه پولی به من میده از دیروز دخترم که ۸ ماهشه سرما خورده هزار بار التماسش کردم بریم دکتر اولش بهانه اورد ماشینم دست کسیه بعد گفت بچه که خوبه اخه تو توی اون ده دقه که بچه رو میبینی خوبیشو از کجا تشخیص میدی ۳ ماهه گوشت نخوردیم در حالیکه اقا شلوار ۶۰۰ تومنی پاش میکنه و میلیون میلیون میریزه تو حلق خانوادش 

سه هفتس التماسش میکنم بریم بهداشت برا مراقبت بچه نمیاد فحش میده میگه تو فضولی نکن 

همش دنبال رفیقاش و اون داداش عملیشه خدایا هستی خدایا میبینی خدایا دیگه تورو خدا یکاری بکن 😭😭😭😭😭 میترسم از طلاق بچمو ازم میگیره نمیتونم جدا شم 

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  

خستم دیگه هی میخوام قوی باشم برای زندگیم بجنگم اما توانی نمونده دلم یه آغوش پر از عشق میخواد 

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منه احمق بخاطر اینکه اعصابم خورده ازش سر فرشته ۹ ماهم داد میزنم فرشته کوچولومو محکم فشار میدم وقتایی که اون بی تابی میکنه پرخاش میکنم خدایا دیگه 😭😭😭😭😭

هر چیزی ازش میخوام نه میاره 

پشت تلفن دایم میگه من باتو حرفی ندارم ای خدا فک میکنم ازدواجم به اخر رسیده دیگه اخه مردی که خونه و بچش براش مهم نیس چه بدرد میخوره صرفا بخاطر لجبازی با من دکتر نمیبری دخترتو خاک برسرت

2714

بس نیست دیگه خدا زجرامو به کی برم رگم خانوادم که ازم دورن 😭😭😭خانواده اینم که جز زبون نفهم ترین ادمان خدایا به کی برم بگم من انقدرررر له ام انقدر داغون و شکست خوردم

هر چیزی ازش میخوام نه میاره  پشت تلفن دایم میگه من باتو حرفی ندارم ای خدا فک میکنم ازدواجم به ...

استارتر چرا اینقدر زود بچه اوردی؟ الان اگه بچه نداشتی راحت میتونستی بری خودتو خلاص کنی

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:

عزیزم بایدببینی پولاش کجا میره خدای نکرده برادرش معتادش نکرده باشه دیر اومدنش به خونه و بی توحهی به شما الکی و بی دلیل نیست قطعا یه مشکلی وجود داره... شما هم متکی به همسرت نباش ازش پول بگیر خودت برو خرید خودت بچه ات رو ببر دکتر در خق خودت و بچه ات نزار کوتاهی بشه... وقتی درامد داره و واسه خودش خرج میکنه بی انصافیه شما تو مضیقه باشی... سرسختاته پیگیر باش و کوتاه نیا بگو باید زود بیای خونه و در خدمت خانواده باشی ببین ماجرا چیه کجا میره

حالا اون روشن فکرایی که میگن حق طلاق اخ ه،بده ،تو خاستکاری نباید مطرح بشه،بیان جواب بدن

دقیقا خیلی راحت میگفتن خوب نیست و بخاطر حق طلاق زندگیت رو بهم نزن 😑 قبل از عقد و تو بله برون چه زندگی اخه ؟؟؟

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706