1265
1273

تازگیا شاید روزی ۲ ساعت ببینمش تو ۲۴ ساعت

شغلش تو بورسه و وقتش به کلی ازاده 

شبا ساعت ۱۲ میاد خونه ظهرا شاید ۱۵ دقه بیاد ناهار بخوره و بره و تمام هر شب دو تا نون بیات از سوپری میگیره و میاد خونه با د تا پاکت شیر 

نه خریدی برا خونه میکنه نه پولی به من میده از دیروز دخترم که ۸ ماهشه سرما خورده هزار بار التماسش کردم بریم دکتر اولش بهانه اورد ماشینم دست کسیه بعد گفت بچه که خوبه اخه تو توی اون ده دقه که بچه رو میبینی خوبیشو از کجا تشخیص میدی ۳ ماهه گوشت نخوردیم در حالیکه اقا شلوار ۶۰۰ تومنی پاش میکنه و میلیون میلیون میریزه تو حلق خانوادش 

سه هفتس التماسش میکنم بریم بهداشت برا مراقبت بچه نمیاد فحش میده میگه تو فضولی نکن 

همش دنبال رفیقاش و اون داداش عملیشه خدایا هستی خدایا میبینی خدایا دیگه تورو خدا یکاری بکن 😭😭😭😭😭 میترسم از طلاق بچمو ازم میگیره نمیتونم جدا شم 

هنوز تازه است هنوز نزدیک است اولین نگاهت اولین گریه هایت که نوید آمدنت را میداد❤چقدر فصل ها بعد از آمدنت قشنگ تر شدند از وقتی که تو آمدی و جانمان شدی❤همه ی فصل ها بهار است و با هر لبخندت هزاران گل از وجودت شکوفه میزند  و بهار در خانه ی ما همیشگیست نیلای نازم دختر مهر و ماهم  

خستم دیگه هی میخوام قوی باشم برای زندگیم بجنگم اما توانی نمونده دلم یه آغوش پر از عشق میخواد 

هنوز تازه است هنوز نزدیک است اولین نگاهت اولین گریه هایت که نوید آمدنت را میداد❤چقدر فصل ها بعد از آمدنت قشنگ تر شدند از وقتی که تو آمدی و جانمان شدی❤همه ی فصل ها بهار است و با هر لبخندت هزاران گل از وجودت شکوفه میزند  و بهار در خانه ی ما همیشگیست نیلای نازم دختر مهر و ماهم  

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

منه احمق بخاطر اینکه اعصابم خورده ازش سر فرشته ۹ ماهم داد میزنم فرشته کوچولومو محکم فشار میدم وقتایی که اون بی تابی میکنه پرخاش میکنم خدایا دیگه 😭😭😭😭😭

1258

هر چیزی ازش میخوام نه میاره 

پشت تلفن دایم میگه من باتو حرفی ندارم ای خدا فک میکنم ازدواجم به اخر رسیده دیگه اخه مردی که خونه و بچش براش مهم نیس چه بدرد میخوره صرفا بخاطر لجبازی با من دکتر نمیبری دخترتو خاک برسرت

آخ خیلی درد داره خیلی ناراحت شدم اسی.توکلت ب خدا باشه فقط♥️

فقط 38 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست...انشالله همتون حاجت روا بشید🌷میشه ی صلوات برا حاجتم بفرستین؟😘😍مررررسی🌷 
8

بس نیست دیگه خدا زجرامو به کی برم رگم خانوادم که ازم دورن 😭😭😭خانواده اینم که جز زبون نفهم ترین ادمان خدایا به کی برم بگم من انقدرررر له ام انقدر داغون و شکست خوردم

هر چیزی ازش میخوام نه میاره  پشت تلفن دایم میگه من باتو حرفی ندارم ای خدا فک میکنم ازدواجم به ...

استارتر چرا اینقدر زود بچه اوردی؟ الان اگه بچه نداشتی راحت میتونستی بری خودتو خلاص کنی

اگه عشق اینه ...اگه زندگی اینه....ونه دله ره هم سگ برینه🐕💩

بذارین اسکرین بدم از پیامام

عزیزم بایدببینی پولاش کجا میره خدای نکرده برادرش معتادش نکرده باشه دیر اومدنش به خونه و بی توحهی به شما الکی و بی دلیل نیست قطعا یه مشکلی وجود داره... شما هم متکی به همسرت نباش ازش پول بگیر خودت برو خرید خودت بچه ات رو ببر دکتر در خق خودت و بچه ات نزار کوتاهی بشه... وقتی درامد داره و واسه خودش خرج میکنه بی انصافیه شما تو مضیقه باشی... سرسختاته پیگیر باش و کوتاه نیا بگو باید زود بیای خونه و در خدمت خانواده باشی ببین ماجرا چیه کجا میره

حالا اون روشن فکرایی که میگن حق طلاق اخ ه،بده ،تو خاستکاری نباید مطرح بشه،بیان جواب بدن

دقیقا خیلی راحت میگفتن خوب نیست و بخاطر حق طلاق زندگیت رو بهم نزن 😑 قبل از عقد و تو بله برون چه زندگی اخه ؟؟؟

السَّلامُ عَلَيْكَ يَا أَبَا الْفَضْلِ الْعَبَّاسَ ابْنَ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ ...
1226

بشین باهاش صحبت کن بگو اگه مایل به ادامه زندگی با من نیستی رک و روراست بگو.اگه به صحبت کردن تن نداد واسش پیام بفرست یا نامه بنویس واسش.هرچه سریعتر هم دخترتو ببر بهداشت اون طفل معصوم که گناهی نداره 

دقیقا خیلی راحت میگفتن خوب نیست و بخاطر حق طلاق زندگیت رو بهم نزن 😑 قبل از عقد و تو بله برون چه زند ...

اتفاقا تازه انلاین شدم و سه صفحه اون پربازدید رو خوندم،واقعا جای تاسف داره،باورن نمیشه اونایی که این حرفا رو میزنن زن باشن

اگه عشق اینه ...اگه زندگی اینه....ونه دله ره هم سگ برینه🐕💩

اتفاقا تازه انلاین شدم و سه صفحه اون پربازدید رو خوندم،واقعا جای تاسف داره،باورن نمیشه اونایی که این ...

فقط و فقط میخوان به هر قیمتی ازدواج کنن و بهر قیمتی طلاق نگیرن

السَّلامُ عَلَيْكَ يَا أَبَا الْفَضْلِ الْعَبَّاسَ ابْنَ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ ...
بشین باهاش صحبت کن بگو اگه مایل به ادامه زندگی با من نیستی رک و روراست بگو.اگه به صحبت کردن تن نداد ...

میگه بشین زندگیتو بکن 😭😭😭😭😭😭میگه چیزی کم نداری

1280