2726

باغتون کدوم طرفه؟ 

دوست دارید  فصل بهار یا تابستان چند روز بمونید؟ 

تا حالا شده با بچه هاتون یا مادر وخواهرتون بدون آقایون چند روز بمونید؟

پسرم خیلی اون فضا رو دوست داره همسرم میگه مدرسه تعطیل شد باهم برید اونجا بمونید منم شب میام پیشتون... ولی من میترسم... میگه ترس نداره! 

هر کس جای تو بود میرفت چند چند روز میموند.. 

شما چنین تجربه ای دارید که بدون مرد مونده باشید

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باغ بابام اینا یه جای معروفه 

از قدیم دارن

من یبار خودم تنها رفتم موندم

و اونجا امنیت خیلی بالاست

مامانم و خواهرم اینا هم میمونن

باغ بابای نامزدمم جاش خوبه و امنیت داره مامانش خیلی مهمونی اونجا میگیره میمونه ،

بستگی ب جایی ک باغ دارین  و امنیتش میشه موند دیگه

اگه باغبون و نیرویی هم بشناسین خیلی خوبه 

یادم تورو فراموش..

خودت و پسرت تنها؟؟

اونجوری سخت میشه برات  خارج از بحث امنیت

میتونی با مادری خواهری کسی بری 

تنهایی خوش نمیگذره 

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))
بستگی به محله اش داره 

آخه معمولا تو جاهایی که باغ هست افغانیاهم هستند

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
خودت و پسرت تنها؟؟ اونجوری سخت میشه برات  خارج از بحث امنیت میتونی با مادری خواهری کسی بری&nb ...

منم همینو میگم واقعا آدم حوصلش سر میره

تو کجاست باغتون؟

کوچه اختصاصی هست و نگهبان داره یا نه.. دیوار و حصار درست حسابی داره یا نه!

ما هم با چند تا از فامیلا یه باغچه خریدیم اومدن همه چیزو بردن حتی در و پنجره و به سیخ و منقل و.. به هیچی رحم نکردن.. دیواراشم خیلی بلنده و کاه گل نیست کوچه هم اختصاصیه و بهر خیابون اصلی و شلوغ همه همسایه ها هم نگهبان دارن...من عمرا نرم بدون شوهرم..چون وقتی به این راحتی اومدن دزدی بعید نیست بازم بیان..اون موقع هم میتونن وسیله بدزدن هم بلا سر من بیارن..بیخیال.. غروبا با شوهرت برو شام بخورین اگر ویلا دارین بخوابین اگر نه موقع خواب برگردین..

تو کجاست باغتون؟ کوچه اختصاصی هست و نگهبان داره یا نه.. دیوار و حصار درست حسابی داره یا نه! ما هم ...

طرف دماوند

واااای باغ  شما کدوم طرف هست؟ 

طرف دماوند واااای باغ  شما کدوم طرف هست؟

دماوند.. اون طرفا که خیلی پرته و همه ویلاسازی شده و کسی کاری به همسایه بغلی نداره..مال ما نزدیک.. چون خونمون هم همون نزدیکی هاس نمیتونم بگم... لو میرم.. سگ دارین تو باغ؟ سگ باشه خوبه..

ما تو ده مشا نزدیک پیست ابعلی ویلا داریم دوبارتنها رفتیم حوصله مون سررفت البته باهمسرم وپسرم رفتیم اما شریکیم با پدروبرادرشوهرم و دسته جمعی باجاری هام میریم یک سال ونیمه گرفتیم و بازسازیش کردیم توشهرک هست ونگهبان داره کل سال هواش سرده نزدیک امامزاده داوود هست

ما تو ده مشا نزدیک پیست ابعلی ویلا داریم دوبارتنها رفتیم حوصله مون سررفت البته باهمسرم وپسرم رفتیم ا ...

اون منطقه خیلی دلبازه... 

هواش سرده درخت میوه هم دارید

2706