2726

کلا اولین بارمه تصمیم گرفتم برم میشه یکم توضیح بدین از وقتی میری چیکار میکنی تا اخرش لطفا تجربه هاتونو بگین.

مثلا چند ماه بدن سازی لازمه تا وزن برنگرده. از قیمتش تا اینکه بچه دوسالمو میتونم ببرم یا نه

ببین همون اول وزن و سایزت رو بگیرن برات بعد برنامه بگیر ازشون ولی بچه ات رو نبر اذیت میشه یا شاید برا همیشه اجازه ندن اینو نمیدونم

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

باشگاه ها زیاد نمیذارن کوچولو تو باخودت ببری

بدنسازی اگه جدی کار کنی تو ۶ماه بهترین نتیجه رو میگیری

قیمتاشم تو شهرستان کمتر از تهران

من ماهی 100میدم

ولی باشگاه هم هست ماهی50تومن

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊

قیمتش بستگی ب باشگاهیی ک میری داره از ۱۳۰ اینا هس به بالا

بچتم بستگی به قانون باشگاه و مربیت داره بعضیا میزارن

رفتی باشگاه ثبت نان کنی قبل ایکه مربی انتخاب کنی برو از خانم هایی ک دارن ورزش میکنن بپرس کدوم مربی بهتره

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 

اگربرای باراول هست که میرویدبهترهست ورزش هوازی سبک مانندایروبیک ساده راانتخاب کنید؛هم استقامتی است هم هوازی وسبک؛حرکات نسبتاتندبدنی(همه جای بدن)هست که باعث کالری سوزی وآمادگی جسمانی اولیه میشود

بستگی به باشگاه داره بچه بزارن یا نه .من قبل بارداریم میرفتم ۵۰ تومن بود هم اروبیک میرفتم هم بدنسازی هم چربی سوزی بود هم سفت کردن بدنم خوب شده بود سفته سفته بعد که باردار شدم نرفتم ولی باید ادامه بدی وگرنه بدن برمیگرده شل میشه 

پرهام یعنی فرشته خوبی ها❤❤❤❤

بستگی به خیلی چیزا داره اینکه باشگاه کجا واقع شده باشه 

معمولی باشه یا خفن 

بردن بچه هم برای بعضی باشگاهها موردی نداره البته اگه حواس خودتو پرت نکنه البته اگه بزاری خانه بازی. مثلا بهتره 

هر ورزشی رو ول کنی بعد یه مدت بر میگردی به حالت قبل 

اگه میخوای از باشگاه نتیجه عالی بگیری تغذیتو درست کن  آب زیاد بخور باشگاهی برو که مربی و محیط باشگاه رو دوست داشته باشی

هیچ راهی برای نابود کردن خوشحالی بهتر از بدوش کشیدن بار غمهای قدیمی که وبال گردنتان شده وجود ندارد.
با بدن سازی میشه همزمان هم سینه کوچک بشه هم بازو!  یا مثلا سرشونه ها بزرگ نشن؟

آره میشه

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊