2737
2734
عنوان

لعنت خدا به مرد بد دهن و زورگو😢

1400 بازدید | 69 پست

خیلی حالم بده

دیشب دوستای شوهرم و خانواده هاشون رو برای افطار دعوت کردیم.هر خانواده یه بچه داشت و کلا با بچه من پنج تا بچه بودن.

خیلی بچه ها سر و صدا کردن و بازی کردن و اتاق دخترم که بازار شام شد آخرش.بماند یکی شون بچه اش چقدر اشک بچه ام رو درآورد و اذیتش کرد.

یکی شون پسرش از در و دیوار بالا میرفت. 

بعد افطار هم ساعت ۱۲ مهمونا رفتن.

بعد رفتن مهمونا شوهرم مثه حیووووون وحشی شروع کرد داد و بیداد کردن.«ر ی د ن تو دهنت.اشغال عوضی چقدر حرف میزدی.ر ی د ن تو دهن همه تون.چرا آنقدر حرف میزدی که نرن.با اون بچه های وحشی شون.من دهنت رو س رویس می‌کنم دیگه مهمونی بدی.خیلی نفهم و بی منطقی.انقدر حرف زدی تا الان نشستن و ....»

😓😥😥😥😥😓😥😥😥😥

من کلا هنگ بودم.بعدش بچه ام رو زد 😣😣 و بردش تو اتاقش در رو بست.منم پشت سرش رفتم بلایای بچه رو عوض کردم و یه کم پیشش موندم تا بخوابه.طفلک هر چی بهش خوش گذشت پدر نفهمش کوفتش کرد

اومدم بیرون دوباره شروع کرد همون حرفا رو زدن .

خیلیییییییییییییی عصبی بود

من اصلا باهاش دهن به دهن نکردم که اوضاع آروم بشه.دیگه کم کم خودش دهنش رو بست بعد یه ساعت.

قلبم درد گرفته بود دیگه.

حالا بگین امروز چیکار کنم باهاش؟

برم حرف بزنم؟ اگه زر زر کرد چی؟

قهر باشم؟

سلام به مادرم ... اولین وطن ... آخرین تبعیدگاه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم حق داری ناراحت باشی ولی خیلی خوشحال شدم بر عکس نبوده و شوهرت نخواسته باز اونها بیان بدون شوهرت بسیار بد گفته ولی حرفش درسته به دوست کلا رو ندید چه دوست شوهر چه دوست خودتون تجربشو دارم که بهت میگم دربهترین حالتش مدام مزاحمتن و مسایل بی حیثیتی را هم که گاهی پیش میارن فعلا ندید میگیرم

خدایی جو گرفتت نشستی با اونها با اون شرایط اینقدر حرف زدی که پانشن برن؟خسته نبودی خودت؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706