2733
2734
عنوان

بعد از 2 ماه از سقط، باردار شدم

454 بازدید | 20 پست

سلام دوستان خوبم ... من بار اول اصلا نفهمیده بودم باردارم هفته 5 م فهمیدم باردارم که با آزمایش فهمیدم سقط شده تو هفته 6م .... خییییلی برام سخت گذشت همون یه هفته ای که فهمیدم بچه داشتم و حالا ندارمش .... خیلی غصه خوردم .... اما خدا رو شکر دو ماه بعد از سقط باردار شدم الانم تو ماه 4م هستم ... هنوزم نگرانم نکنه از دستش بدم ولی خدا بزرگتر از اونیه که فکرشو میکنیم.... تا نخواد چیزی اتفاق نمیفته .... از خدا میخوام دل همه مادراشاد باشه و نی نی سالم بهشون هدیه بده ... آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گلم ایشالا به سلامتی این نی نی توی دلت میمونه و میاد توی بغلت. سه ماهه اول خطر سقط بالاست بعدش دیگه خیلی احتمالش کمه. اولی هم پوچ بوده که سقط شده، نگران نباش

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم

منم تازه سقط کردم 

همش اشکم میره 

خیلی اعصابم خرابه 

برا منم دعا کنید خیلی خسته م 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2738
منم تازه سقط کردم  همش اشکم میره  خیلی اعصابم خرابه  برا منم دعا کنید خیلی خسته م& ...

منم تازه سقط کردم دو ماه و نیم بهش دل بستم اما رشد نکرده بود تو 6هفته مونده بود رفتم سونو واژینال همونجا آورد بیرون دفع شد خیلی بد بود اما حالم خوبه هیچ کاره خدا بی حکمت نیست ناراحت نباش دوباره باردار میشی من روز تولدم سقط کردم دوباره متولد شدم پدرمادرایی که بچه سقط میکنن بچشون اون دنیا جلوی در بهشت منتظرشون میمونه شفاعتشون میکنه دل بده به خدا فقط

2706