2737
2734

شوهرم دوست داره جملات محبت امیز استفاده کنم خواسته هام هم خیلی روک و واضح میگم از روشی استفاده نمیکنم خوشم نمیاد

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط با لحن بچگونه يعني من يه سره صداي اردك لك لك درميارم بد قلق عالمه لعنتي خونوادشم از دستش عاصي ميشن مادرش هميشه ميگه يه كاري نكن اين دختره ازدستت خل بشه بره من ميرم پيش عالم وادم گواهي ميدم عروسم خيلي بساز بود پسرم بي لياقت 😂😂😂

هر وقت عصبانيه من يه كلمه هم اعتراض نميكنم ميذارم اروم شه بعد حرف ميزنيم دوران نامزدي مون جنگ جهاني بود بس كه اون داد و هوار ميكرد ومن قشقرق به پا ميكردم بد دل بود كلا بخاطرش ارايش كردن كنار گذاشتم خلاصه كلي مصيبت سرم داد تا ادم شد 

2731
فقط با لحن بچگونه يعني من يه سره صداي اردك لك لك درميارم بد قلق عالمه لعنتي خونوادشم از دستش عاصي مي ...

الان زندگیت خوبه؟؟

خودتو لوس میکنی و مظلوم تا ب خواستت برسی؟

شوهرم دوست داره جملات محبت امیز استفاده کنم خواسته هام هم خیلی روک و واضح میگم از روشی استفاده نمیکن ...

اره ولی من شوهرم خودشم خیلی جملات محبت امیز نمیگه

شوهر من خیلی عاطفی نیست عقد کردیم نزدیک دوساله ولی تب و تاب نداره با اینکه ازدواجمون عاشقانه بود

شوهر من خیلی اهل قربون صدقه رفتن ولی من خشک تر هستم مشکل زندگیمون همینه

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم
شوهر من خیلی اهل قربون صدقه رفتن ولی من خشک تر هستم مشکل زندگیمون همینه

ن من کلا خیلی احساساتیم

تو زندگیمم پدرمادذم جدا شدن هیچ کسی نبوده بهم محبت کنه

یا ازش انتظار زیادی دارم

یا واقعا اون سرده

2738
الان زندگیت خوبه؟؟ خودتو لوس میکنی و مظلوم تا ب خواستت برسی؟

ببين زندگيه من جهنم بود رسما جهنم شوهرم شكاك بود باوجود وضع ماليه عاليه پدرشوهرم شوهرم خسيس بود سركار نميرفت گيراي بيخود ميداد قهر ميكرد سراغم نميومد نميگم بي نظير شد ولي از اون شرايط شخمي دراومد الان كلا اختيار جيبش وزندگي مون دست منه