2726

میخوایم بخریم ولی میگن بذارین عید فطر چون انگار طلا داره میاد پایین

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جدی کی گفته

اطرافیانم...چون این چندروز داره میاد پایین نمیدونم دیگه

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃
منکه تا دیدم چندروز خورده خورده میاد پایین یهو فجیع میره بالا

بنظرتون الان بخرم بهتره؟؟

قدت چنده؟ بنظرم اگه مقدار زیادی نمیخوای بخری دست دست نکن. چیزی فرقش نمیشه

قدم🤔🤔🤔۱۶۰

چرا

قدم🤔🤔🤔۱۶۰ چرا

من خودم عاشق طلام واز هر فرصتی برای خریدش استفاده میکنم. طلا یه پس اندازه خوبه برای طولانی مدت یعنی اگه این ماه بخری بخوای دوماه دیگه بفروشی خیلی ریسکه ولی اگه بخری نگه داری ده سال دیگه بفروشی کلی سود کردی. من یادمه یه زنجیر خریدم ۱میلیون تومن خواهرم از اون ضخیم ترو چندسال قبل خریده بود ۳۰۰ تومن.  نه تنها طلا همه چیز همینجوریه حتی یدونه استکانم همینه. ماشین وزمین و...،

اره عجيب روندش نزولي شده 

من يه سال نامزد بودم همسرم زمين داشتن خارج شهر ميرفتيم دوسه روز ميمونديم اون سال هم از قضا كارش زياد بود من دقيق يادم چهارشنبه ظهر طلا فررشي بودم يه گردنبند پسنديدم ٤٢٠٠طرف طلا فروشه هي گفت ببر ميان حساب ميكنن منم گفتم نه رفتم دقيقا ازهمون جاهم برادرشوهرم اومد دنبالم رفتيم بيرون شهر پيش همسرم تو راه هي گفت كاش برگرديم زنداداش طلا رو وردار بعد بريم منم گفتم ول كن اونجا جاش امن تره ما بعد شبهاي احيا برگشتيم طلا ٣٠هزارتومن تو هرگرم بالا رفته بود 

نزديك عيد فطر ممكنه بره بالا