2726

طوری که تو حلقش خون میریخته ولی انگار از بس شدید بوده بی اختیار یکمی قورت هم داده، روزه اش صحیحه یا نه؟ 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بده بخوره گناه داره 

هر چی بهش میگم بخور گوش نمیده دلم براش میسوزه میگه میخام روزه ام رو بگیرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2728
بنظرم چیزی که الان اهمیت داره علت خونریزیه تو رو خدا ببرید دکتر آزمایش بده خیلی ناراحت شدم

گلم دکتر رفته تا دوماه پیش هر روز یه بشکه خون ازش ميرفت سریع میریخت رفت دکتر بهش روغن داد بینی اش رو چرب کنه وقطره خوب شد اما هنوز هم گاهی اوقات داره، و وسط درمان هم یع چند روز پشت سر هم میشد آزمایش از سرش هم گرفتن خوب بود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فشار مادرتون بالا نیست؟ کاش ببرید درمونگاه فشارش رو بگیرین.

الان رو نمیدونم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فکر کنم بخاطر فشاره.به هررحال داره خودشو اذیت میکنه.اگه تو حلقش یه قطره هم رفته دیگه باطله.بهتره الان به خودش برسه.اینجوری بدتر گناهه بع خودش صدمه داره میزنه

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  

خودن دماغ شدن مال فشارخون بالاس

روزه گرفتن وقتی خون ازت بره برات ضرر داشته باشه باعث ضعف بشه نه تنها ثواب نداره بلکه گناه محسوب میشه 

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2706