2410
2553
عنوان

مشورت

165 بازدید | 15 پست

سللم بچه ها تورو خدا برام گزارش نزنین

من راهکار میخوام

نه مریض جنسی هستم و نه وقت اینو دارم تایپیک دروغ بزنم.

من ۲۴سالمه

امروز با یکی از استادهام قرار دارم دفتر جهت پروندم(استادم قبلا قاضی بوده الان شده وکیل)

پروندمم جوریه که نمیشه بخانوادم بگم

حالا استادم یه سری که رفتم پیشش بهم .....کرد

ب و س ی دم و اون قسمت ب ر ج س ت گ ی رو ل م س کرد

واقعا نمیدونم چکارکنم😞

از یه طرف وکیل خوبیه 

بچه ها کلی تعریفشو میدن هم تو کارش عالیه و هم اخلاقش.

اما بامن...

حدودا۴۵.۵۰سنشه😞

من وقتی میرم پیشش مقنعه یا روسری میزنم بدون آرایش با مانتو بلند

منظورم اینه حجابم بدنیست.

درضمن ظاهرا آقاهه متاهله چون رو میزش عکس خانوادگی خودشو خانوادشن

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

آره فکر خوبیه برو بجا پوله وکالتش یه دودست می..نتت😒

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

معلومه ک نباید بری اصلا پروندتو ازش بگیر

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
بمیررری🤣🤣🤣

والا بخدا آخه این پرسیدن داره طرف سن باباته گرفته مالوندت بعد دوباره بری اتاقش ینی خودتم دوس داری

2714
😨😨😨😨  خب تو چیکار کردی اون لحظه ؟

من رفتم اونطرف تر.

بذار اینجور بگمت

جریان پروندم اینه

یه خانمی ازم شکایت کرده که من باهمسرش دوست هستم.

رابطه منو همسرش تاحدودی درسته،چون شوهرش خودش رو مجرد معرفی کرد و تقاضای ازدواج داده بود که من ردش کردم

بعد دیدم یه نفر برام تو واتس با شماره ایرانسل چندتاعکس برهنه فرستاد گفت اینا عکسای بدن تو هستن،آبروتو میبرم

منم رفتم پیش یه وکیلی عکسارو نشونش دادم جریانمو گفتم جلسه دوم پیشنهاد رابطه نامشروع داد😞

پیش یه وکیل دیگه رفتم خیلی بالا میگرفت

پیش این اومدم اینجور شد

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2706