2733
2734
عنوان

اجاره نشینا یه سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 33 پست
نه دیگه اینقدر عصابم از دست بابای زبون نفهمم داغونش یعنی تو جامعه کسی نفهم تر از ایشون تشریف نداره

اروم باش عزیزم.دیگه کاریه که شده.بیخیال.میدونم واقعااا سحته مستاجری

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)

شاید بابات به پول اجاره نیاز داسته وروش نشده به شما بگه ویواشکی خونه رو اجاره داده .بهتره بیخیال اون خونه بشی

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بابات صددرصد خبر داشته ..ما خودمون خونه اجاره میدیم ...هیچ وقت الکی نمیان امضا بگیرن و بدون اجازه طرف خونهرو اجازه بدن ...الانم اگه امضا بابات توقرارداد هست اصلا جاره ای نداره مگر مستاجر با میل خودش بلند شه

و خدایی که در این نزدیکی هاست
عزیزم بابات صددرصد خبر داشته ..ما خودمون خونه اجاره میدیم ...هیچ وقت الکی نمیان امضا بگیرن و بدون اج ...

نه املاکیه از قبل امضا رو از بابام گرفته بود ولی خب ما که گفتیم میریم تو خونتون میشینیم اون قبول کرد دیگه به املاکیه زنگ میزد که خونه رو اجار ندین که دخترم میشینه اونم جواب نداد اینم میگفت میرم حضوری بهش میگم تا اینکه فهمید اجار داده املاکیه خونه رو

2728

عزیزم من یه چیز میگم ناراحت نشیا

پدرته و اصلا همسرت اجازه نداره ناراحت بشه ازش و تو بخوای شرمنده بشی

وظیفه اونه که دنبال خونه باشه و خونتو تامین کنه نه پدرت

تو این گرونی پدرت اجاره نگیره یا کمتر بگیره که داماد راحت باشه؟

منم تازه ازدواج کردم ولی تجربه میگه هر چی هم خانوادت هواتونو داشته باشن و همه کاری بکنن براتون تهش داماد طلبکاره

شاید شوهر تو خیلی خوب باشه ولی کلا خیلی رو نده مخصوصا در مقابل خانوادت

البته نظر شخصیه منه

ببخشید اگه ناراحتت کردم

نه دیگه اینقدر عصابم از دست بابای زبون نفهمم داغونش یعنی تو جامعه کسی نفهم تر از ایشون تشریف نداره

میخوای بری تو خونه بابات بشینی بعد بهش میگی زبون نفهم؟؟؟؟؟  

صعود از گروه بنفش به زرد با سرگروه @فندوق_فسقلی گروه بامدادخمار وزن اولیه   78.900 وزنالان 73.500 وزن  هدف   56  ما میتوااانیم ....میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید؟؟؟؟(سلامتی یه بی گناه ) .......دیکه واسه سلامتیش صلوات نفرستید....لطف کنید واسه شادی روحش یه فاتحه بخونید.....  
عزیزم من یه چیز میگم ناراحت نشیا پدرته و اصلا همسرت اجازه نداره ناراحت بشه ازش و تو بخوای شرمنده بش ...

نه خواهش میکنم، خب شوهرم قبول نمیکرد بریم تو خونه ی بابام من راضیش کردم نه اصلا خانوادم اینجور آدمایی نیستن که به داماد رو بدن

2738
نه خواهش میکنم، خب شوهرم قبول نمیکرد بریم تو خونه ی بابام من راضیش کردم نه اصلا خانوادم اینجور آدمای ...

الانم ناراحتی نداره

به شوهرت بگو دلم کبابه برای بابام

دوست داشت خونه رو بده به ما

اونم سرش کلاه گذاشتن

اصلا تقصیره توه

تو منو جلو فامیل شرمنده میکنی اگه درست کار کنی و جمع کنیم نیاز نیست من رو بزنم برم خونه بابام

بابامم اینجوری حرص بخوره و شرمنده بشه

کلا قضیه رو بچرخون

خیلی هوای خانوادتو داشته باش

نمیگم همسرتو دوس نداشته باش یا هواشو نداشته باش

ولی خط قرمزت خانوادت باشن حتی اگه دوسشون نداری... چون اگه خیلی وا بدی دور از جونت و زبونم لال تو مشکلات همین همسر عاشق پیشه میگه خانواده خودت فلانن چه توقعی از من داری

الانم ناراحتی نداره به شوهرت بگو دلم کبابه برای بابام دوست داشت خونه رو بده به ما اونم سرش کلاه گ ...

نه شوهرم مرد زحمت کشیه کارمنده، ولی خب رهن و اجار خیلی زیاد شده، نه شوهرم از اون مردایی نیست که به خانوادم بی احترامی کنه منم هیچوقت بد خانوادمو پیشش نگفتم میدونه که خانوادمو دوست دارم، بابامو هم دوست دارم مرد زحمت کشی هست ولی تو زندگی اولویتش آدمای غریبه ان تا زن و بچه هاش، از این آدمایی هست که جلو غریبه ها روش نمیشه حرف بزنه ولی جلو خانواده اش داد و بیداد میکنه 

نه شوهرم مرد زحمت کشیه کارمنده، ولی خب رهن و اجار خیلی زیاد شده، نه شوهرم از اون مردایی نیست که به خ ...

میدونم خیلی رقما رفته بالا

من خودمم مستاجرم

کلا خیلی مواظب باش

زندگی 2 رو داره... باید کجدار مریز حرکت کنیم

انشالله موفق باشی و یه خونه عالی و بزرگ با قیمت مناسب پیدا کنی

استارتر خواهر جون ببخشید چرا اینقدر از پدرت توقع داری! شاید پدرت به پول اجاره نیاز داره.

شما نباید پیش شوهرت شرمنده باشی عزیزم.

خداحافظ نی نی سایت.حداقل دوماه برم از وقتم استفاده مفید بکنم
میدونم خیلی رقما رفته بالا من خودمم مستاجرم کلا خیلی مواظب باش زندگی 2 رو داره... باید کجدار مریز ...

آره با این گرونی واقعا دل آدم میشکنه، مثلا من الان باردارم دیابت هم دارم که واسم اصلا خوب نیست ناراحتی ولی از صبحی که بیدار شدم همش دارم گریه میکنم اصلا دست خودم نیست 

استارتر خواهر جون ببخشید چرا اینقدر از پدرت توقع داری! شاید پدرت به پول اجاره نیاز داره. شما نباید ...

نه بابام خودش میگفت برین تو خونه ام بشینید ولی متاسفانه از همون آدمایی هست که سر از املاک و اینا در نمیاره امضا زده ولی فکر کرده اگه مستاجر بیاد بهش میگن بیا مستاجر و ببین

2706