2703
2553
عنوان

اجاره نشینا یه سوال دارم

344 بازدید | 33 پست

بابام یه خونه داره قرار بود چن روز دیگه ما بریم بشینیم داخلش، بعدش مستاجرشون که بلند شده رفته املاکیه سریع یکیو پیدا کرده الان دارن تو خونه زندگی میکنن، الان ما میتونیم این مستاجر جدیدو بگیم بره بیرون باید هزینه ای چیزی بدیم؟ آخه این بابام از بس ساده اس همه گولش میزنن عصابم از دستش خیلی خورده ما خودمونم قراردادمون تموم میشه با این اجاره های بالا نمیتونیم بریم جای دیگه ای زندگی کنیم

نه عزیزم نمیتونید.یعنی پدرتون متوجه نشده؟؟ بدون حضور پدرتون قرارداد بستن؟

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بله که باید هزینه بدید . اون حداقل یه تومن خرج جالجاییش شده . بعدم باید بره دنبال خونه که با توجه به قراردادش میتونه بگه نمیرم 

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       

خب پدر خودش فرد جديد اومده داده اجاره

نه نميتونين چون فرد جديد يكسال احتمالا قرداد داره و اگرم بتونين بلندش كنين بايد يك ماه اجاره و پول املاكي قرداد خونه جديدشو بابات بده اگر خسارت نگيره

2714
مگه میشه بدون اجازه بابات کسی بره اونجا بشینه ؟ 

بابام از قبل برگه رو امضا کرده بوده ولی چند بار رفته املاکی و زنگ زده که خونه رو اجار ندین اونا هم جواب ندادن و املاکیه بسته بود یعنی نمیشه قراردادو فسخ کرد

فقط میتونید برین باهاش صحبت کنید شاید قبول کردو باید پول جابجایی و حق کمسیونش رو بدین

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
فقط میتونید برین باهاش صحبت کنید شاید قبول کردو باید پول جابجایی و حق کمسیونش رو بدین

نه دیگه اینقدر عصابم از دست بابای زبون نفهمم داغونش یعنی تو جامعه کسی نفهم تر از ایشون تشریف نداره

2706