2733
2734
عنوان

برایدمن دیگه همه چی تموم شد

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 37 پست
الان بچه هو چ گلی ب سر پدر مادرا زدند ک اینقدر ناراحتی

نمیدونم...ولی اینقدر میدونم که برای یه زن بهترین حس دنیا مادر بودن و برای یه مرد پدر بودنه..حتی اگه بچه هیچ گلی به سر آدم نزنه داشتنش لذت دیگه ای داره

خدای مهربونم.خیلی ازت ممنونم برای بزرگترین معجزه زندگیم که در اوج ناامیدی و ناباوری بود ممنونم برای میوه ی دلم ...ممنونم برای اینکه بهم اجازه دادی مادر شدن و تجربه کنم...خواهش میکنم کمکم کن تا صدای قلب نینیم و به سلامت بشنوم و سالم باشه فرشته قشنگم....ممنونم خدا ...

لا تقنطو من رحمه الله.

چلیه زیارت عاشورا آیت الله حق شناس رو بردار همزمان سیسمونیتم بخر.

این یعنی ایمان داری ک جواب میگیری.منم شبا احیاء تو حرم امیرالمومنین برات دعا میکنم.

باردارشدی خودت چندتا تل وگیره بخر بفرست ک توحرم حضرت علی تقسیم کنن.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برات دعا میکنم خدا ان شاءالله دامنت وسبز کنه فقط شما نیستین این مشکل ودارید امید داشته باشین ان شاءالله خدا فراموشتون نمیکنه گلم شما میگی ۱۰ سال ما بیشتراشون وهم دیدیم وشنیدیم بعد خدا بهشون بچه دادهخدا ارحم الراحمین متمئن باش فراموشتون نمیکنه 

هرچیزی کمش دارو است .متوسطش غذا است .وزیادش سم است .حتی محبت کردن  

استارتر کاش میشد چند ماه خودتو از همه چیز رها کنی.دارو دکتر... استراحت به خودت بده ورزش کن تا روحیه ات برگرده.مطمعنم جواب میگیری یه خرده ریلکس کن.ذهنت ازاد بشه

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
2728
مشکلتون چیه...دکترت کی بوده؟

والا ده سال دکتر رفتم گفتن مشکلی نداری باردار میشی...ولی این دفعه که رفتم کلی با دکترم بحث کردم گفت رحمت مشکل داره ضخامتش از7بالاتر نمیشه اگه ایندفعه باردار نشی باید رحم اجاره ای بگیری...رحم اجاره ای خط قرمز شوهرمه و برای من یعنی آخر خط

خدای مهربونم.خیلی ازت ممنونم برای بزرگترین معجزه زندگیم که در اوج ناامیدی و ناباوری بود ممنونم برای میوه ی دلم ...ممنونم برای اینکه بهم اجازه دادی مادر شدن و تجربه کنم...خواهش میکنم کمکم کن تا صدای قلب نینیم و به سلامت بشنوم و سالم باشه فرشته قشنگم....ممنونم خدا ...
بمیرم برا دلت خدا بحق همین ماه ناغافل شادت کنه برای خدا کاری نداره وقتی انسانو از هیچ افریده ....یا ...

منم بیشتر همین ناراحتم میکنه ..که میدونم برای خدا کاری نداره ..میدونم ازش بر میاد که منو به خواسته ام برسونه ولی اینکارو نمیکنه...این دردش بیشتره که بدونی خدا ازش برمیاد ولی به اسم تقدیر و حکمت کار خودشو میکنه و صداتو نمیشنوه

نمیخوام اعصابتو خرد کنم .چرا میگی شرمنده شوهرم شدم .نکنه ازش معذرت خواهی هم میکنی . هر چی خدا بخواد هر چی به صلاحت باشه همون میشه .آدم هست بعد از بیست سال بچه دار میشن .من درد و زجر ترو نکشیدم ولی زنم میدونم چه احساسی داری .به خدا توکل کن .

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
2738
  نميشه رحم اجاره اي بگيرين؟! ي زن خوب پيدا كنيد كه مؤمن و درست كار باشه چند ميليون بدي ...

نه من دلم میخواد که اینجوری بچه دار شم..نه شوهرم

والا ده سال دکتر رفتم گفتن مشکلی نداری باردار میشی...ولی این دفعه که رفتم کلی با دکترم بحث کردم گفت ...

من توی دوره درمانم با یه خانم آشنا شدم هم خودش مشکل داشت هم شوهرش...سه بار ای وی اف نا موفق...تا اینکه دکتر افلاطونیان رو توی یزد بهش معرفی کردن و بعد از چند ماه درمان دارویی با اولین میکرو باردار شد..‌خیلی تعریفش میدن مطبش یزده...ناگفته نماند که شوهرش دیگه مخالف بود...خودش النگوهاشو فروخت و رفت پیشش و خداروشکر جوابم گرفت

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

بعد از ۱۱ سال ناباروری با یه سقط ...خدا یه دختر ناز بهش داد انشالله قسمت خودت گلم

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
لا تقنطو من رحمه الله. چلیه زیارت عاشورا آیت الله حق شناس رو بردار همزمان سیسمونیتم بخر. این یعنی ...

ای بابا...چله زیارت عاشورا گرفتم..دعای ناد علی خوندم...چله حدیث کسا گرفتم..شاید بیشتر برای همین دلم شکسته که همه اینکارا رو کردم ولی بینتیجه بود...

منم بیشتر همین ناراحتم میکنه ..که میدونم برای خدا کاری نداره ..میدونم ازش بر میاد که منو به خواسته ا ...

شاید یوقت خووب میخاد براورده کنه ارزوتو منم بعد شش سال باردار شدم مثل تو التماس میکردم گریه میکردم وقتی  کامل ناامید شدم خودبخود بچه اومد حالا میبینم فقط خدا میدونست کی بهترین وقته برای من ...شک نکن به حکمتش هرچند الان دلت شکسته و سخته واست

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
ای بابا...چله زیارت عاشورا گرفتم..دعای ناد علی خوندم...چله حدیث کسا گرفتم..شاید بیشتر برای همین دلم ...

اصن این چله ها رو ول کن همه بی اثرن...همه این راهها رو منم رفتم

2706