2726
عنوان

برایدمن دیگه همه چی تموم شد

541 بازدید | 37 پست

دوهفته پیش انتقال جنین داشتم برای بار سوم ...خیلی رنج کشیدم .خیلی التماس خدا رو کردم.هر دعایی بلد بوودم خوندم..هرکی گفت فلان دعا حاجت میده سریع متوسل شدم و التماس کردم برای یک بار هم شده آزمایشم مثبت باشه که اینقدر شرمنده شوهرم نباشم...ولی بازم منفی شد...همسرم تا شب خونه نیومد اصلا باهام حرف نمیرنه..من خیلی دست و پازدم برای حفظ زندگیم...ولی هر چی بیشتر دست و پا زدم بیشتر غرق شدم...زندگیم از دستم رفت😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢دیگه برای همیشه تنها شدم...ده سال برای زندگیم زحمت کشیدم ولی آخرش...😢😢😢😢😢😢😢

خدای مهربونم.خیلی ازت ممنونم برای بزرگترین معجزه زندگیم که در اوج ناامیدی و ناباوری بود ممنونم برای میوه ی دلم ...ممنونم برای اینکه بهم اجازه دادی مادر شدن و تجربه کنم...خواهش میکنم کمکم کن تا صدای قلب نینیم و به سلامت بشنوم و سالم باشه فرشته قشنگم....ممنونم خدا ...

عزیزم😔😔😔😔😔این که نشده حتماحکمتی داره که من وشماازش بیخبریم ان شااالله بهترینهاواست پیش بیاد

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم چرانوزادبه فرزندی نمیارید؟ عشقتون نبایدازبین بره آخه،😞

نمیشه وقتی شوهرم دوست نداره و خجالت میکشه من بخاطر خودخواهی خودم مجبورش کنم ..

خدای مهربونم.خیلی ازت ممنونم برای بزرگترین معجزه زندگیم که در اوج ناامیدی و ناباوری بود ممنونم برای میوه ی دلم ...ممنونم برای اینکه بهم اجازه دادی مادر شدن و تجربه کنم...خواهش میکنم کمکم کن تا صدای قلب نینیم و به سلامت بشنوم و سالم باشه فرشته قشنگم....ممنونم خدا ...

بمیرم برا دلت خدا بحق همین ماه ناغافل شادت کنه برای خدا کاری نداره وقتی انسانو از هیچ افریده ....یا الرحم الراحمین

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔

عززیززم واقعا میدونم الان هر حرفی بزنیم از ناراحتیت کم نمیشه ولی برا ارامش دلت دعا میکنم.سعی کن روحیه خودتو برگردونی و امیدت رو از دست ندی

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)

الههههی...عزیز دلم....منم یه زمانی حال تو رو داشتم و معجزه شد...دعا میکنم معجزه خدا شامل حالت بشه...

امیدت فقط به خدا باشه و به غیر از خودش متوسل نشو...منم هر چی ورد و دعا بود انجام میدادم و نمی شد..درست وقتی که از همه بریدم و گفتم خدایا فقط از خودت میخوام...یادمه حتی روضه ها دیگه نمی رفتم...اصن اعتقادم به همه چیز از دست داده بودم بجز الله...

همون موقع معجزه شد و بار دوم انتقال مثبت شد

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
عزیزم😔😔😔😔😔این که نشده حتماحکمتی داره که من وشماازش بیخبریم ان شااالله بهترینهاواست پیش بیاد

حکمت...دیگه راستش حالم از این کلمه بهم میخوره...وقتی خدا هر کاری گه خودش دوست داره انجام میده پس چرا اینقدر من احمق بودم که اینقدر دست و پا زدم برای زندگیم ..بقرآن اینقد خسته ام که دلم میخواد خودمو بکشم برای همیشه راحت شم..

نميشه رحم اجاره اي بگيرين؟!

ي زن خوب پيدا كنيد كه مؤمن و درست كار باشه

چند ميليون بديد 

بچه رو چند ماه حمل كنه ديگه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2706