2737
2734

منم حرمو دوست دارم پارسال زمستون بعد هفت سال چهارروز رفتم لذت زیادی داشت یه ارزوداشتم خونه دارشدنم بود به امام رضاع گفتم هنوزبهش نرسیدم ازبس گرونه توکل بخدا وامام رضاع

سلاااام من عاشقشونم ❤ واقعااا از ته قلبم برات میخام برین پابوسشووون❤خودم عجیب هواشو کردم❤

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم حرمو دوست دارم پارسال زمستون بعد هفت سال چهارروز رفتم لذت زیادی داشت یه ارزوداشتم خونه دارشدنم ب ...

خوش به سعادتت که رفتی من اصلا نرفتم شرایطمون طوریه ک اصلا نمیتونم برم فقط مکه این که خودش دعوتم بکنه با معجزه خودش  

2731
سلاااام من عاشقشونم ❤ واقعااا از ته قلبم برات میخام برین پابوسشووون❤خودم عجیب هواشو کردم❤

مرسی گلم منم الان یهویی افتاد به دلم اشک اومد تو چشمام‌ یکی از ارزوهامه که برم پابوس اقا

خوش به سعادتت که رفتی من اصلا نرفتم شرایطمون طوریه ک اصلا نمیتونم برم فقط مکه این که خودش دعوتم بکنه ...

ازته دل بخواه امام رضاع مهربونه میبرتت پیش خودش منم سالها بود قسمتم نمیشد اینم یه دفعه معجزه شد رفتیم مکه هم بجای جشن عروسی‌رفتیم من فیش داشتم ازدوران مجردی همسرمم داشت بادایی وزنداییش چهارتایی رفتیم ودیگه راهش بسته شدمتاسفانه دوست داشتم پسرمو ببرم فیش داره راهش بازنیست خدالعنت کنه وهابی های کافر رو

2738
ینی الان نمی تونی بری منظورت از فیش چیه

فیش ثبت نامی حج‌عمره داشتم ازقبل ازدواج همسرمم مجردبوده ثبت نام کرده بوده بعدا که‌گفت عروسی نمیگیرم بریم مکه‌دادم‌بهش رفتیم خوب بود جالب وروحانی بود کعبه به تیکه ازبهشته تو‌دنیا کربلا وسوریه هم رفتم امامکه حالت عجیبی داشت که توعمرم حس نکرده بودم راه حج عمره روبستند وگرنه پسرمم‌فیش داره میخواستم خونه ی خدارو ببینه که نشد‌خدالعنت کنه ال سعود روکه نابودیشون علامت ظهورامام زمان عج هست

مرسی گلم منم الان یهویی افتاد به دلم اشک اومد تو چشمام‌ یکی از ارزوهامه که برم پابوس اقا

خیلی جالبه من ازته دل ازخدا زیارت آقاروخاستم

ک امروز تایپیک شمارو دیدم مطمعنم ای یه نشونه ازطرف خداست

خدااایااا شکرررت😍😍

عزیزم اگ خودت جدی باشی به امیدخدا حتما قسمتت میشه💜💙💚💛❤

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
فیش ثبت نامی حج‌عمره داشتم ازقبل ازدواج همسرمم مجردبوده ثبت نام کرده بوده بعدا که‌گفت عروسی نمیگیرم ...

خوش به سعادتت عزیزم واقعا بهترین جاها رفتی واسه منم دعا کن 

2706