2733
2734
عنوان

کیا تاب و سرسره دارن واسه بچه ؟؟

2764 بازدید | 15 پست

میخواستم بیینم سرگرمشون میگنه یا بعدش تکراری میشه واسشون

از چند وقت به‌بعد میشه سوارش شن 

بعد سوال بعدیم چکار کنم که بچه اولیم به دومیه حسودی نکنه همش یواشکی هلش میده

💛یه صلوات بفرس خونه پربرکت بخریم🏠🏠🏡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سرسره خریدم اوایل سوار میشدن بعد یه مدت یکم تکراری شد الآنم همش سوار میشن اگه بذارم تو حال که دیگه ول کن نیستن 

خدایا ما رو با چیزی که طاقتشو نداریم امتحان نکن🙏
2728

من جم کردم تابش رو خیلی جا گیر بود 

منم دوتا شیر به شیر دارم 

به اولی زیاد توجه کردم اوایل الان که دومی میشینه یا حرکت میکنه به هردو توجه میکنم تا بزرگه حس برتری نکنه و عادت کنه کوچیکه رو بزنه یا دعوا کنه 

من جم کردم تابش رو خیلی جا گیر بود  منم دوتا شیر به شیر دارم  به اولی زیاد توجه کردم اوا ...

به بچه دومتون شیر خودتونو میدید؟بچه من شیشه شیر نگرفت هرکار کردم 

غذا هم نمیخوره همش شیر میخواد

💛یه صلوات بفرس خونه پربرکت بخریم🏠🏠🏡

سرسره ندارم ولط ان شاءالله خونه حیاط دار بخریم حتما میگیرم چون عاشق بازی کردن بچه هام

اما تاب داره پسر من 9 ماهشه و عاااشق تابشه

البته زیاد سوارش نمیکنم 

از خواب برگشتم به تنهایی💔

من خودم اوایل میگفتم تاب نخرم که دخترم بیرون ذوق تاب سواری داشته باشه اما چند بار که بردمش پارک دیدم دور از جون مثل چی بچه ها میریزن سرتاب.دختر منم عاشق تاب هستش.منم خودم براش خریدم تا ی دل سیر دخترم بازی کنه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738
به بچه دومتون شیر خودتونو میدید؟بچه من شیشه شیر نگرفت هرکار کردم  غذا هم نمیخوره همش شیر می ...

بله شیر خودمو میدم 

نه حیفه وقتی شیر داری شیشه بدی

زیاد سخت نگیر هوا که خوبه ببرشون پارک یا بیرون وقت بگذرونن ،شرایط داری بزارش مهد بزرگه چند روز در هفته بازی کنه با دوستاش 

داشتم جمع کردم یه سرسره دوتا تاب.‌بشدتتتت تکراری میشه.‌نخر

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

دختر من یجوری عشق تاب بازی داشت ک هر کیو میدید نشسته میرفت دستاشو میگرفت تا تابش بده 

براش تاب خرید دو سه روز اول سه چهار بار سوار سد بعد کلا از چشش افتاد من موندم و تابی ک جامو گرفته نمیدونم کجا بذارمش 

ما هم برا دخترم سرسره و تاب خریدیم دوسه روز اولش خیلی دوست داشت بعدش تکراری شد الانم اصلا سوارشون نمیشه ولی وقتی میریم پارک کیف میکنه اونجا بیشتر میچسبه😁 منم تو خونه جمعشون کردم 

کلا بچه ها اینجورین تو خونه ی یکی ببینن عاشقش میشم وقتی همونو میخری تو خونه😒اینجوری هم نگا نمیکنن😁

مجموعه بازی پلی اتیلن در اندازه و ابعاد متنوعی طراحی و ساخته می شود که با توجه به فضای موجود برای نصب مجموعه بازی پلی اتیلن در فضای مورد نظر انتخاب شوند. مجموعه بازی پلی اتیلن در ابعاد کوچک تر در حیاط خانه، مهدکودک، باغ و ویلا نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

تولید مجموعه بازی پلی اتیلن استاندارد از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا این محصولات به طور مستقیم با سلامت جسمی کودکان در ارتباط است و باید با توجه به استانداردهای روز طراحی و تولید شوند.

شرکت فردادگستر یکی از بزرگ ترین مراکز تولیدی مجموعه بازی پلی اتیلن کودکان در کشور می باشد. تلفن :  ۰۹۱۲۶۲۲۳۵۲۷ | ۰۹۱۲۰۹۲۸۵۵۱

2706