2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
پرسيدم همين طوري  بعضي كاراشون رو نمي پسندم

من زیاد نمیام اینجا نه وقتشو دارم نه محیط جالبی . چن هفته پیش تو تاپیک یه بنده خدایی من یه چیزی گفتم به مزاج یکی خوش نیومد یه خانومی بود که به قول خودش مدرک دکتری داشت منم گفتم باشه بیا بحث کنیم که تاپیکش ترکید بعد به اون خانومه درخواست دادم که خصوصی جوابش رو بدم قبول نکرد اومد تاپیک زدم تو که اطلاعات نداری پس چرا میگی حرفت اشتباهه اگه حرات داری درخواست رو قبول کن تا اونجا بحث کنیم ایشون هم اومدن گفتن اگه خودت اطلاعات داری بگو ببینم چرا بورس امروز منفی بود که دلیلشم مشخص بود اون روز تازه شرو بحث تنش بود و اومدن ناو هواپیما لینکن به خلیج فترس و بازارهایدسرمایه ای واکنش منفی نشون دادن منم بهش گفتم صب کن جواب این رو بدم میام خصوثی جواب تورو هم میدم که همین طور هم شد اون خانوم رو شستم گذاشتم کنار اومدم درخواست دادم به ایشون که بعد چن هفته قبول نکرد یهو تو تاپیک تو دیدم بهش گفتم اقا وسط بحث میای اون رو میگی من درخواست دادم قبول نکردی چون تو خصوصی میخواستم جوابت رو بدم

2706