2726
عنوان

بگین حق با منه یا مامانم

410 بازدید | 37 پست

مامانم دوست داره من 24 ساعته پیشش باشم چندماه پیش ازدواجمو بهم زد گفت من تنها میشمو اینا الانم نمیذاره برم سرکار میگه من تنها چیکار کنم تو خونه!!!! واقعاخستم کرده ی جورایی دارم افسردگی میگیرم من چ گناهی کردم ک صبح تا شب باید ور دل مامانم باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط خوش بحالت مامان من که تا قبل اینکه  ازدواج کنم‌ اونقدر سرکوفت میزد که فکر میکردم پیر شدم و ازدواج نکردم هر صبح بجای سلام و صبح بخیر با صدای بلند و با حالت اه و ناله میگفت وای شوهرم نمیکنه بره ...بعد که تو غربت ازدواج کردم بخاطر اذیتها میخواستم سرکار نرم هرروز زنگ نیزد وای کارت ول نکنی نه کنارم بود که مشکلاتم را ببینه نه پولی بهش میدادم کل حقوقم را شوهرم میگرفت نمیدونم اینهمه اصرارش برا چی بود

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
فقط خوش بحالت مامان من که تا ازدواج کردم اونقدر سرکوفت میزد که فکر میکردم پیر شدم و ازدواج نکردم هر ...

اینم خوب نیس بخدا حداقل میخام برم سرکار یکم سرگرم شم اینم ازم میگیره کلا زندگیو ازم گرفته

اینم خوب نیس بخدا حداقل میخام برم سرکار یکم سرگرم شم اینم ازم میگیره کلا زندگیو ازم گرفته

چند سالته؟ بچه ی دیگه ای نداره؟پدر چی داری؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706