2737
2734
عنوان

هر چه میخواهد دل تنگت بگو....

210 بازدید | 45 پست

حس میکنم روزام خیلی تکراری شده از طرفی میگم خدایا شکرت بخاطر اینکه حواست به همه بنده هات هست... هر آدمی سختیایی تو زندگیش داشته از طرفی فکر به آینده و اتفاقایی که پیشه روت هست.. 

دلم گرفت یهو...😔😔

کاش یه هم صحبت همیشگی داشتم البته که بهترینش خداس...شما هم بیایین هر چی دل تنگتون میخواد بگین 

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
تشنمهههههههههه😑😑😑

تازه اذان گفته که... چه زود تشنه ات شد😐😐😐

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دوس داااارم اینماه نی نی دار بشمممم 😍😍🙆🙆

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2738
درست میشه

انشاءالله 

تشنمهههههههههه😑😑😑

منم تا اذانو میگه دهنم مثل کویر خشک میشه 😐😥

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
من خيلي دلم ميگيره نگران همه هستم اصلا ارامش ندارم نميتونمزريلكس باشم 

دقیقا جات تو نی نی سایته 😓😓😎

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706