2726

ببخشيد تو رو خدا ولى مجبورم با يكى حرف بزنم كى بهتر از نى نى سايت انقد گريه كردم چشام باز نميشه

شوهرم امشب برگشته بهم ميگه م.يل جن.سى اش كم شده  اعصابم خورده خييييييييييليييييييييييي

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تاپيكاى قبليمو هر كى ميخونده از اوضاع افتضاح اين روزام ميدونه

حالا اينم اومد روش نميدونم ديگه اينو كجاى دلم بذارم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

گرمی بهش بده زیاد میشه گرده نخل عالیهه

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

امضات

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

گریه نداره ک ....

طبیعی ....  همه آدمها  با فشار کاری و استرس  و مشغله ذهنی  و خوراک  و ....  ممکن تجربه ش کنن

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706