2733
2734
عنوان

کیا دماغ عملین بیاین😁😍

3391 بازدید | 29 پست

دماغ خوجلا شمام مث من از ذوق و خوشحالی استرس نداشتین؟خخخ البته من فعلا تونستم فقط خانواده و شوهرمو راضی کنم و دکترو انتخاب کنم ممنتظره پولشم 😅..کجاش ترس داره درد داره؟بعده عمل چیکارا میتونستین کنین چیکارا نمیتونستین کنین ؟خونه خودتون موندین یا خونه باباتون؟

هیچ جاش ترس نداره   نه درد داره نه هیچی  

خونه مامانم  و مادر شوهرم   چون تو عقد بودم  کارامم خودم میکردم     عالی دوباره دلم میخاد بیهوش شم😂😂😂😂 انقد که  خوابش خوب بود 

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شکر خدا من دماغم خیلی کوچیکه😍😍😍

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌

ترس نداره فقط من بعدعمل دیدم فشارم بالانمیادازهشت مرخصم نکردن تابیادبالا اومدم پاشم راه برم داشتم میفتادم داد زدم گرفتنم ب مامانم گفته بودن فشاردخترت یدفعه رفت رو چهار اگک چندقدم بیشترمیرفت میرفت توکما...سختیش ی بخیه کشیدنه ک اشک چشات میاد ن دردی داره دیگه ن جیری برو حالشو ببرمنم خردادعمل کردم

2738

درد كه من نداشتم اصلا، خوب بود در كل اگر همين الان بگن فردا صبح برو دوباره عمل كن ميرم

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊

من دماغ فابریکم

ولی مامانم بینیشو عمل کرده

خیلییییی استرس داشت قبل عمل،بعد عملم فقط وقتی بهوش اومد تا یکی دوساعت بعدش درد داشت اومد خونه درد نداشت،وقتی میخندید درد میگرفت ولی

اگه توهین میکنی و جوابتو نمیدم،فکر نکن نمیتونم، شخصیتم اجازه نمیده با آدمای بی ارزش دهن به دهن بشم....
شاهین میلانی؟ نشنیدم چرا تا حالا  خوبه کارش  به جز ایشون کیو پیشنهاد میکنی عزیزم

من خیلی تحقیق کردم 

شاهین میلانی تو همین نی نی سایت سرچ کن خیییلی تایمک هست در موردش اینستا گرام هم داره قیمت کاراشم خوبه بستگی ب بینیت داره اینطور ک من فهمیدم کم کم یه ۲۰ نفری تو نی نی سایت پیش دکتر میلانی عمل کردن از سال ۹۱ هست تایپکا 

پارسال ۶ و ۶  ونین عمل میکرد امروز من عکس فرستادم گفت تقریبا ۹ ولی میخوام برم پیشش با کلی خواهش تخفیف بگیرم 

💙
2706