عنوان

چالش حال خوب😍😍

251 بازدید | 21 پست

بچه ها بیاید حتی با یک کلمه هم که شده حس خوبو به قلبمون بدیم😍 یکمم که شده لبخند بیاد رو لبامون😌

هرکی میتونه با یک کلمه یا یه جمله یا حتی یه خاطره شیرین بیاد حال بقیه رو خوب کنه💜 خسته شدیم از اینهمه انرژی منفی☹

خب شروع میکنیم🙃

حس اون لحظه ای که عشقتون بهتون گفت دوستون داره😍

مادر😍

حس لحظه ای که فهمیدین نی نی تو شکمتونه😍

خدا😍

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

روزی که فهمیدم حامله هستم رو نمیتونم توصیف کنم همسرم به قدری خوشحال بود که مثل بچه ها بالا پایین میپرید و منو تاب میداد 

انشالله نصیب همه ی منتظرا بشه 

آهای تمومه زندگیم       بی تو تمومه زندگیم     

اون لحظه ایی که فهمیدم دارم مامان میشم 

هیچ حسی بهتر بالاتر از اون رو تو زندگیم هنوز تجربه نکردم حتی از لحظه بغل کردن خود بچه ام هم لذت بخش تر بود برام 

بهترین حس دنیا که دیگه تکرار نمیخوام بشه 😂🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روزی که فهمیدم حامله هستم رو نمیتونم توصیف کنم همسرم به قدری خوشحال بود که مثل بچه ها بالا پایین میپ ...

وااااایییی 😍😍😍😍😍 اخی عزیزم خیلی خوب بووود😍 ایشالله همیشه در کنار هم به شادی و تندرستی زندگی کنید گلم

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2728
اون لحظه ایی که فهمیدم دارم مامان میشم  هیچ حسی بهتر بالاتر از اون رو تو زندگیم هنوز تجربه نکر ...

😂😂😂😂😂😂😂😂 فقط اخرش😂😂😂

عزیزمممممم ایشالله همیشه در کنار خانوادت ب شادی و تندرستی زندگی کنی😍😍

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

بچم ک اومد دنیا یه چشمش باز بود یکی بسته دهنشو مزه مزه میکرد و ب لامپ زایشگاه نگاه میکرد بعد ماما همراهم آورد هی میچسبوندش بهم منم بوسش کردم آخ ک چقدر پوستش نازک و لطیف و نرم بود

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

اون شبی ک بعداز کلی نذرودعاکسیوک دوسال بود میخواستمش و فکر میکردم محاله اونم به من حسی داشته باشه بهم زنگ زد قرار ملاقات گذاشت رو هیچ وقت فراموش نمیکنم از شدت استرس و هیجان هرچی خورده بودم شام اوردم بالا😳😳 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
وااااایییی 😍😍😍😍😍 اخی عزیزم خیلی خوب بووود😍 ایشالله همیشه در کنار هم به شادی و تندرستی زندگی کن ...

مرسی عزیزمممم

آهای تمومه زندگیم       بی تو تمومه زندگیم     
بچم ک اومد دنیا یه چشمش باز بود یکی بسته دهنشو مزه مزه میکرد و ب لامپ زایشگاه نگاه میکرد بعد ماما هم ...

وااااای عزییییزدلممممم اصن دلم قنج رفت وویی خداا😍😍 ایشالله هزااارسال در کنار همدیگه تندرست و خوش و سلامت باشید خدا حفظش کنه ❤

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
اون شبی ک بعداز کلی نذرودعاکسیوک دوسال بود میخواستمش و فکر میکردم محاله اونم به من حسی داشته باشه به ...

وااای عزیزم چه لحظه دلهره اور و قشنگییی😍😍 تا باشه از این لحظه ها پررر بشه تو زندگیت❤

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
وااااای عزییییزدلممممم اصن دلم قنج رفت وویی خداا😍😍 ایشالله هزااارسال در کنار همدیگه تندرست و خوش و ...

ممنونم خیلی حس خوبی بود خیلی امیدوارم حتی وقتی پیر میشم اون صحنه رو فراموش نکنم ک بمب انرژیه برام  اون وقتاییم ک نوزاد بود روبه شکم میزاشتمش سرشو بالا نگه میداشت وای آخه بگو چرا اینقدر تو بامزه ای 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
ممنونم خیلی حس خوبی بود خیلی امیدوارم حتی وقتی پیر میشم اون صحنه رو فراموش نکنم ک بمب انرژیه برام &n ...

عزیییزم هیچوقت فراموش نمیکنی چون خیییلی لحظه قشنگیه گلم.

واااییی خداااا فندقیییی😍😍😍😍

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2706