2726
عنوان

اولين باري كه همسرتون شما رو بدون حجاب ديد...

| مشاهده متن کامل بحث + 560847 بازدید | 366 پست

ما دو سال دوست بوديم شب بله برون بعد از بله دادن گفتن عروس جادرش و برداره بياد برقصه رفتم شوهرم اومد يجوري نگاه ميكرد ك حالت دست زدن داشت ولي مونده بود پلكم نميزد همع بهش خنديدن😒

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من يكم ترك پوستي داشتم

از اونجا ك خداي اعتمادبنفسم و توپ تكونم نميده

با اينكه ديد و هيچي نگفت

من خودم پيش دستي كردم

گفتم چندساال قبل خيلي چاق بودم

لاغر كردم اينطورشد

يه باسني داشتم نگو

عالي

همسرم گفت چه جالبن 

گفتم تازه بقيه دخترا خيلي بيشتر دارن

من ي ذره س فقط

كلا هرچي بشه ميگم اووو بقيه دخترا بدترن

من عالي ام😁😁😁 

بنده مجردم .  ببخشید که دارم این سوال رو اینجا مطرح میکنم چون مرتبط با عنوان تاپیک بود میخواست ...

اگه شوهرش پاک باشه که اصلا سر در نمیاره چون ندیده مدلای متفاوت رو و درکل عیب نیس

برای حل مشکلم صلوات میفرستین؟
2728
من خجالت فقط خجالت قلبم میخواسه بزنه  بیرون بعدم ک بوسم کرد کلی گریه کردم اخه 19 سالمم نشده &nb ...

واااااى من خيلي پررو بودم.از محضر ك اومديم خونه بزنو بكوب داشتيم.ميخواستم لباسامو عوض كنم همسرمم اومد تو اتاق.منم پررو پرو جلوش لخت شدم لباسمو عوض كردم.الان ك يادم ميوفته خجالت ميكشم😒

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
چه رمانتیک توام میگفتی آقامون جنتلمنه جنتلمنه😂😂😂😂

اونوقتا ساسی این آهنگو اختراع نکرده بود وعلا حتما میگفتم😂😂😂

از رمانتیک بودنشم بگم فکر کنم واقعا میخواست عکس یکی دیگه رو بفرسته به قول خودت زدم تو دهنشه عکس خودمو فرستاد😂😂😂

من كلي ترك و تيرگي و عيب دارم اصلا روم نميشه 😢

همه اینا رو دارن مهم اعتماد به نفسه باور کن ...رابطه که به این چیزا نیست...اگه همدیگه رو دوست داشته باشن کنارمیان با این چیزا

خانما میشه بگین شما هم تیرگی قسمت های خاص رو دارین یانه؟شوهراتون حرفی نمیزنن؟یانزدن تا الان؟

من دارم شوهرم ب شوخی مثلا میگه ولی من ب جدی ناراحت میشم

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
خانما میشه بگین شما هم تیرگی قسمت های خاص رو دارین یانه؟شوهراتون حرفی نمیزنن؟یانزدن تا الان؟

ن پس فقط تو داری!!شوهر من فقط سر همین مورد تعجب کرد چون نمیفهمید مال همه اینجوره

برای حل مشکلم صلوات میفرستین؟
2706