2703
2553
نگران نباش گلم زندایی من تو سن ۲۹سالگی عمل کرد و الان هم ۱۰سال گذشته سالم و خوب و شاده خداروهزار مرت ...

مرسی عزیزم

اول کیست بوده بعد بزرگ شده. دارم دق میکنم طاقت نداریم. تازه عممو از دست دادیم بخاطر سرطان رحم و روده. این نزدیکتره. من میمیرم  

بزرگترین گناه دل شکستنه،، حواست به زبونت باشه
فقط زودتر دنبال درمانش باش.فقط اینومیدونم که نباید وقت تلف کرد

جراحی شده،دکترشم پروفسور اکبریه گفت بعد 3هفته شیمی رو شروع کنه رفتیم بیمارستان شهدا تا اونجا انجام بدیم دکترش گفت یه عمل دیگه هم باید بشه😢اون بیمارستانم وحشتناک شلوغو کثیفه،اونقدر تو نت گشتم تا رسیدم به انیستیتو کانسر کرج فردا میرم ازدکترش بپرسم جای خوبیه یا نه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم اول کیست بوده بعد بزرگ شده. دارم دق میکنم طاقت نداریم. تازه عممو از دست دادیم بخاطر سرطا ...

خدانکنه عزیزم حتی بهش فکرم نکن ....وقتی واسه یکی یه اتفاق میوفته ک قرار نیس کل عالم اینطوری بشن ....من ک میگم خوب میشه و شفاپیدامیکنه انشالله

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
2720

نترس عمه ي منم داشت عمل كرده الانم داره شيمي ميشه حالشم خوبه بهش روحيه بده بگو فلاني و ديدم ميگفت مثلا خاله ي منم داشت يا تو اينترنت نوشته ٩٠درصد خوب ميشن

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
منم مامانم قراره شیمی درمانی کنه اصلا روحیه نداره خیلی ناراحتم 😢😢😢

مهمترين مسئله روحيه ي بيماره

بايد فكركنه ميتونه ازپسش بربياد 

خودشو ازدست رفته ندونه اصلاااااا

2714
عزیزم خوش بین باشید من دور و برم چند نفر میشناسم سرطان سینه داشتن با جراحی و شیمی درمانی خوب شدن . ...

مادرشوهرم 11سال پیش سینه شو ورداشتن الانم صحیحو سالمه،من فقط ترس و نگرانیم از متاستازه