2726
بنظرم حق طلاق اصلا خوب نیست چون ما زنا بیش از حد احساساتی هستیم حق طلاق دستمون بشه دم ب دقیقه باید ب ...

واقعا باید برای زنای جامعه متاسف بود ک اینجور خودشونو کوچیک میکنن و حتی حق جدایی رو به خودشون نمیدن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من اگه جای تو بودم میرفتم به نامزدم میگفتم با پدرم صحبت کردم گفته حالا ک انقد دوسش داری ک از م ...

👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
2728
بنظرم حق طلاق اصلا خوب نیست چون ما زنا بیش از حد احساساتی هستیم حق طلاق دستمون بشه دم ب دقیقه باید ب ...

عزیزم لطفا  موقع برچسب زدن خودتو با بقیه جمع نکن... احساساتی بودنمون اینه که میبخشیم و میگذریم نه اینکه طلاقم بده...

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
فقط میتونم بگم  با ی مریض شارلاتان هفت خط طرفی اگه هنوز نفهمیدی داره سوارت میشه پس حقته بدبخت ...

یه بارکی نفرین هم بکن خلاص

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
عزیزم لطفا  موقع برچسب زدن خودتو با بقیه جمع نکن... احساساتی بودنمون اینه که میبخشیم و میگذریم ...

من همه رو باهم جمع نکردم خود ی کاربر تاپیک زده بود حق طلاق داشت سر ی بحث کوچیک یکدندگی کرد رفت دادگاه بعد چند روز پشیمون شده بود.

واقعا فاز آدمایی مثه شما رو نمیدونم چیه ک هنوز خونه بخت نرفته دنبال طلاق و حق طلاقن...اخه واقعا همچی ...

اون کسی که قبل بله برون پول پیش به یه پسر غریبه بده،خب تو بله برون هم دنبال طلاق میشه دیگه،اگه این مسائلی که ایشون گفتن درست باشه این ازدواج از بیخ وبن اشتباهه،اون آقا پسر که اصلا شرایط زندگی مشترک رو ندارن،تا وقتی که مسئولیت پدرو مادرش رو داره ،اوناهم نباشه بازم شرایط ازدواج نداره چون از لحاظ مالی صفره اون مردی که بیاد به یه دختر رو بزنه پول پیش خونه بگیره دیگه تکلیفش روشنه،این دختر خانم خیلی خام تشریف دارن فکر میکنن زندگی یکی دو روزه فقط درحد عشق وعاشقی ،اون آقا فقط در صورتی میتونن مستقل بشن که گنج پیدا بکنن،هم ایشون رو نگه دارن هم خانوادش رو ،وگرنه پدرومادر این دخترر خانم باید بعد ازدواج. خرج دخترشون وداماد رو بدن تا اموراتشون بگذره،اوف خسته شدم  

والا بهت احترام گذاشته که فقط بلند شده رفته ...

آخه توی این دوره که خیلی از خانوما اهل زندگی نیستن و فقط واسه مهریه ازدواج میکنن چه توقعی داری اصلا از روی چه اعتمادی بیاد حق طلاق رو بده به شما...

منم منظورم کلی هست ن فقط ایشون کلا نمیفهمم از اول بخوای برا این فکرکنی ک اگه ی موقع زندگی نشه بتونی ...

بابا کی نخواد زندگی نکنه هیشکی نمیتونه نگهش داره،حق طلاق لازم نیس ،الان وضع مملکت طوری شده همه پسرا بعد این تب تندشون خوابید از خداشون زنه بره خلاص بشه،به گ..ه خوردن افتادن همه پسرا که ازدواج کردن چون نمیتونن زندگییشون رو بچرخونن میخوان خلاص بشن،دیگه حق طلاق نمیخواد که به یه مردی زنش بگه من مهریه نمیخوام میگه برو بسلامت  

ایشون هم که مهریه نخواستن پس هروقت بگی پسره میگه برو بسلامتتو نباشی یکی دیگه ،حق طلاق نمیخواد که،دخترای کم سن وسال همریختن تو خیابونا از خداشونه حتی ده سال هم بزرکتر باشه حتی طلاق گرفته هم باشه بره باهاش زندگی کنه ،شماها معلوم نیس یا خبر ندارین که ازدواج نیس باشه هم به زورهس  

یه بارکی نفرین هم بکن خلاص

بخدا دلم میسوزه

میبینم همه دارن نصیحت میکنن گوش نمیده مجبورم اینطوری بگم  

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی
عزیزم یعنی ببرمش محضر وکالت طلاق بذارم امضا کنه؟؟ با همون میشه طلاق گرفت؟ یا باز مشاوره اینا داره

همونه

‏وقتی مردا خیانت میکنن باید گذشت کرد تا زندگی خراب نشه و آبروداری شه، بالاخره بچه پدر میخواد... اما وقتی زنا خیانت کنن باید فورا طلاقشون داد تا این ننگ پاک شه و بچه زیر دست یه خراب بزرگ نشه ... دنیای زیبایی ست 😐
2706