2703
2553
عنوان

اوناییکه دو بچه دارن؟

269 بازدید | 18 پست

و یه درآمد متوسط دارن با این وضع اقتصاد و گرونی میتونن اون جوری که باید به بچه هاشون برسن،،واقعا برسن؟؟؟؟

مهربان، مادر من/ ای من از مهر تو در جامه گرم/ ای من از لطف تو در بستر ناز/ هرگز از خویش مرا دور مساز❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من چون خودم با حقوق کارمندی بزرگ شدم خیلی اهل ولخرجی نیستم.دوست دارم بچه هامم مثل خودم قانع بزرگ بشن.وضعمون بد نیست اما من هزینه اضافه نمیکنم.

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2720

از لحاظ خوراک و پوشاک خوب بله

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2714

ن 

. از وقتی بچه دومم اومد  دیگه تابستونا بچه اولم کلاس تابستونی نمیره قبل بدنیا اومدن دومی شطرنج و زبان و  اسکیت و فوتبال و... میرفت ولی الان دو ساله که فقط زبان میره ..

.برا پوشاکش هم مثل وقتی تک بود دیگه خرید نمیتونیم بکنیم حالت باید برا دوتا بچه هزینه کنیم و..و..و

.

خودمم شاغل نیستم  

ن  . از وقتی بچه دومم اومد  دیگه تابستونا بچه اولم کلاس تابستونی نمیره قبل بدنیا اومدن دو ...

من اولی هیچ کلاسی نتونستم بذارم بااینکه خیلی دوست داشت

بزرگترین سرمایه زندگی مشترک اعتماد است
2706