1265
1292
عنوان

اوناییکه دو بچه دارن؟

259 بازدید | 18 پست

و یه درآمد متوسط دارن با این وضع اقتصاد و گرونی میتونن اون جوری که باید به بچه هاشون برسن،،واقعا برسن؟؟؟؟

مهربان، مادر من/ ای من از مهر تو در جامه گرم/ ای من از لطف تو در بستر ناز/ هرگز از خویش مرا دور مساز❤

من چون خودم با حقوق کارمندی بزرگ شدم خیلی اهل ولخرجی نیستم.دوست دارم بچه هامم مثل خودم قانع بزرگ بشن.وضعمون بد نیست اما من هزینه اضافه نمیکنم.

در طوفان زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.نه به تاپیک انرژی منفی😊

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1279

ن 

. از وقتی بچه دومم اومد  دیگه تابستونا بچه اولم کلاس تابستونی نمیره قبل بدنیا اومدن دومی شطرنج و زبان و  اسکیت و فوتبال و... میرفت ولی الان دو ساله که فقط زبان میره ..

.برا پوشاکش هم مثل وقتی تک بود دیگه خرید نمیتونیم بکنیم حالت باید برا دوتا بچه هزینه کنیم و..و..و

.

خودمم شاغل نیستم  

نخوردم نون گندم ، ولی دیدم دست مردم  
1323
من اولی هیچ کلاسی نتونستم بذارم بااینکه خیلی دوست داشت

الهی..

پسر منکه طفلک میرفت ولی با اومدن دومی کلاسای اونم کنسل شد فقط زبانو میره اینم که مثل مدرسس دیگه همش درس درس درس ..

.

1308
چقدر هر ترم راضی از پبشرفت

راستش در جریان  هزینه ش که نیستم چون شوهرم پرداخت میکنه  ..الان کلاس هشتم هست سه سالی هست که میره تو اموزشگاه که همیشه ازش راضی بودن..تو مدرسه هم دو  سالی هست زبان دارن هر دو سال نمرات زبانش بیست بوده دبیرش هم میگه زبانش خوبه 

.

اسی درامد هست حتی من بچه دومم که اومد رزق و روزیمون دو برابر شد ولی همه چی که پول نیست من چون این یکی نوزاده اون یکی رو نمیتونم کلاس ببرم و بیارم و یا براش اسباب بازی صدا دار بخرم یا ببرمش پارک کلا در حق بچه اول ظلم میشه 

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم اخه به من چه پیاز چند ماکارونی چنده ماشین گرون شده و گوجه سرکوچه فلانی ارزونه  ... حرف میزنم میترکم تو این گرونی باز خرج یه سیمکارتم میفته رو دستم