2733
2734

مگه نباید شش سالگی بیاد بیرون؟خیلی نگرانم دندونای دایمیش زیر لثه اس هنوز کامل درنیومده ولی یکیش متمایل به کجه خییییلی نگران شدم ای خدااااا

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....

دقیقا خواهر زاده‌ی منم پنجو نیم سالشه همین اتفاق براش افتاده.بردنش دکتر دکتر گفته این دندون اصلیه وقتی کامل دربیاد دندون شیریش رو لق میکنه و خودش کم کم میفته

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه نگرانی نداره عزیزم تا اون در بیاد کلی طول میکشه ودندون شیری لق میکنه اگه نگران نامنظم‌ شدن دندوناشی نگران نباش من تمام دندونام اونجوری بود ولی الان کاملا منظم 

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰
2731
ببرش دکتر. مطمئنی دندونه؟ شاید آبسه س.  اگه دندون اصلیش باشه دکتر دندون شیری رو میکشه تا دندون ...

اره دندوناشه

دقیقا خواهر زاده‌ی منم پنجو نیم سالشه همین اتفاق براش افتاده.بردنش دکتر دکتر گفته این دندون اصلیه وق ...

جدی؟ای خدا داشتم از دلهره میمردممممم

من آبسه دندون پسرمو فکر کردم دندونه.. بردم دکتر گفت آبسه کرده. چرک خشک کن داد 

مشخصع کاملا دندونه زیر لثهذس

2738

ببرش دکتر.اگه فک بالاش باشه احتمال داره دائمی کج بشه.مثل من.اما اگه فک پایین باشه شنیدم اشکالی نداره.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
ببرش دکتر.اگه فک بالاش باشه احتمال داره دائمی کج بشه.مثل من.اما اگه فک پایین باشه شنیدم اشکالی نداره ...

فک پایینه

فک پایینه

برای احتیاط ببر دکتر چک کن.اما جای نگرانی نداره.نهایتش اینه که شیری رو میکشه.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️

دندون خلفی رو میگی‌؟ یعنی اون آخری ها؟

نباید دندون شیری کشیده بشه 

دندون ۶ دائمی داره رویش میکنه طبیعیه

دندونای شیری باید بمونن اگر بکشی دندون دائمی میاد جلو و دیگه فضا واسه رویش دندان ۴ و ۵ نیست

2706