2726
عنوان

کسی هست که انتظارش از شوهرش ....

543 بازدید | 42 پست

کسی هست که انتظارش از شوهرش اصلا طبق عرف و سنت نباشه؟

منظورم اینه که وظیفه شوهر رو نفقه دادن و سرپرستی ندونه...‌ با همسرش کاملا طبق قواعد برابری حق زن و مرد زندگی کنن؟

تقسیم کار خونه و کار بیرون و بچه داری بینشون مساوی باشه

زن مهریه نداشته باشه به جاش حق طلاق و حضانت و خروج از کشور داشته باشه؟

بله

من در آینده

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

ما کلا با اخلاقیات به هم متعهدیم

همه چی طبق وجدانمون

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ولی مهریه هم داشتم که همون اول گرفتم 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
اینجاشعارزیادن میدن ولی درواقعیت اینطوری نیست

اصولا همه اینجور نیستن

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
بعضی مردا حاضر نمیشن حق وکالت طلاق بدن حس میکنن مردونگیشون زیر سوال میره و ترس از این دارن که سر یه ...

الان دیگه جایی این حق طلاق رو نمیدن

هیچ جا

الان دیگه جایی این حق طلاق رو نمیدن هیچ جا

منظورم دفترخونه هاست

من حق حصانت وطلاق واینهاندارم

امااگه زندگیمون خدایی نکرده به بن بست رسیداینقدرمستقل هستم که مهریه نگیرم ومیگم بروبه سلامت

توکارهای خونه راهم وظیفه خودم نمیدونم ازروعشق وعلاقه س اگرم حال نداشته باشم که انجام نمیدم 

شوهرمم هروقت خونه س بچه رانگه میداره

2706