2726

سلام

امروز یه تیکشو دیدم خوشم اومد قشنگه انگار

ولی نفهمیدم چی به چیه 

کسایی که دیدن میشه یه خلاصه بگن ازش؟که یه چیزیی بفهمم😂

بعد  اینکه قشنگه؟ارزش دیدن داره؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

یکی به منم توضیح بده چاوش و حنیف و آراز چه نسبتی دارن..لیلا کیه؟؟چرا به حنیف میگه داداش ...باباشون فرقه؟؟؟دعوا سر چیه

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

هرچی گیر میاری ببین😐

واااای یادم اومد چی میخواستم بهت بگم😂😂😂

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۴ تا رفیق بودن توبه کردن اومدن میدون مغازه زدن . کار حلال .

یکیشون میمیره یک دختر پسر داشته هر کدوم یکی به فرزندی میگیره بوستان لیلا رو 

بدری حنیف 

از اون طرف بدری و بوستان باجناقم بودن خواهرای دوستشون میگیرن.

بوستان پول میزاره با بدری شریک بشه مدرک نداشته بدری میمیره بچش(چاووش) پول بوستان بالا میکشه 

خداروشکر
خلاصش دعوا بر سر پول و ماله 

خیلی جامع و کامل بود قشنگ فهمیدم😐😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
من توضیح دادم

مرسی عزیزم😍❤

هرچی گیر میاری ببین😐 واااای یادم اومد چی میخواستم بهت بگم😂😂😂

چی میخواسی بگی؟

چی میخواسی بگی؟

میشه بیای اونور😂😂😂

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!