2737
2734

سلام  کسی ازشماها هست ک کانادا زندگی کنه یا از شرایط زندگی اونجا اطلاعات داشته باشه ؟؟؟

مثلا یکم از بابت هزینه ها بگین از کرایه خونه و شغل چی خوبه ،،پیشاپیش ممنونم ازکمتون 😘

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

@جسمین    

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همكارم رفته با مدرك دكتري از اروپا و زبان فول ٧ ماهه نتونسته كار پيدا كنه داره از جيب ميخوره

كلا خيلي راضيه به شرطي كه دلار دربياري دلار خرج كني

با پول بي ارزش ما خيلي زندگي سخت ميشه

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است
2731
از استرالیا هم کسی اگه میدونه بگه  با اجازه ی استارتر البته 😁

فعلا ک پشه هم پرنمیزنه 

هیچ کسی اطلاعاتی نداره😶

ی سوئیت کوچیک ی خابه ماهی هزار دلار ب بالا اجارشه ی کار معمولی ماهی۲هزار تا درامدشه

کرایه سوئیت نمیخواهم ،،،،ازکرایه خونه برای یه خانواده ۴نفره چقد درمیاد؟؟

منظورت از کار معمولی چیه مثلا؟؟

2738
کرایه سوئیت نمیخواهم ،،،،ازکرایه خونه برای یه خانواده ۴نفره چقد درمیاد؟؟ منظورت از کار معمولی چیه م ...

کاری توش تخصص نداشته باشی انچنانی

مثل ی کارگر یا کارمند ساده

خونه بزرگ اول ک بستگی داره کجا بخای بگیری بعدم چجور خونه ای...

اینی ک شما میگی احتمالا بالا در میاد

من خودم دوماه دیگه  میرم

آره میدونم  کانادا هم دوره تقریبا ۲۴ ساعت  میخوام شرایط زندگی رو بدونم اونجا و اینکه چه ...

راستیتش خبر ندارم فقط میدونم بدترین لهجه انگلیسی رو دارن حتی از انگلستان هم بدتر 

پسر بی اعصابه روس   фредек
همكارم رفته با مدرك دكتري از اروپا و زبان فول ٧ ماهه نتونسته كار پيدا كنه داره از جيب ميخوره كلا خي ...

عزیزم میتونی از همکارت یکم راجب زندگی اونجا بپرسی 😘؟؟مثلا چه شغل هایی اونجا درامدش بهتره و کدوم منطقه اش برای زندگی بهتره ،،ازهزینه کرایه خونه بپرسی ؟؟؟ممنون میشم بی زحمت ازش بپرسی

2706