2726
عنوان

امروز مادرشوهرم بدجور دلمو شکوند

564 بازدید | 25 پست

امروز خودمون با هزارتا بدبختی رفتیم خونه مادرشوهرم که با ما یکی دو ساعتی فاصله دارن. شبش که میخواستیم بریم، خاله‌م زنگ زد که افطاری دارم میدم، شمام بیاین. منم زنگیدم به مادرشوهر که ما پس افطار میریم خونه خاله‌م و شبش برای شام و سحر خونه شما. حالا اولین باره که بعد دوسه سال وعده خونه خاله‌م میرم. مادرمم تو شهر ما نیست و فقط همین اقوام هستن. م شوهرم برگشت گفت از آقات اجازه گرفتی؟ اون گفت وقت داره که بیاد؟؟؟ گفتم اره.

هیچی رفتیم و امروز که داشتیم برمیگشتیم، برگشته به من میگه تو که همش خونه خاله‌ت میری بعد میای اینجا.

یه بارم بهش گفتم میشه آلبومتونو بدین؟ (حوصله‌م سر رفته بود) برگشته میگه اون دفعه که اومدی همه آلبومامو شخم زدی! من عکس ندارم توش. گفتم عکس شوهرمو میخواستم نگاه کنم. گفت نه بچه ها عکساشو برداشتن بردن. دیگه ندارم!!!!!!!!!!!!!!!!!

منم یکم باهاش سرسنگین برخورد کردم و خلاصه زودتر از موعد پا شدیم وسط گرما اومدیم. 

واقعا حرفشزشت بود نه؟ مگه من گاوم که شخم بزنم. اختیار زبونشونو ندارن.

تصمیم گرفتیم ماهی دو بار بریم خونشون. همین رفتاراش باعث شده بچه هاش اصلا به دیدنش نرن. آهان. پدرشوهرمم کلی به روش خوابوندن بچه ایراد گرفته که چرا با اهنگ میخوابونیش؟ برا اعصابش ضرر داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عیب نداره.ناراحت بوده که اونجا کمتر موندین.خودت و ناراجت حرفای ریز نکن

همش میخواد به همه کنایه بزنه و نیش بزنه. عروس قبلیه رو جوری از خودش روند که هنوز همه جا نقل داستانشونه

همش میخواد به همه کنایه بزنه و نیش بزنه. عروس قبلیه رو جوری از خودش روند که هنوز همه جا نقل داستانشو ...

یعنی شما همسر دوم شوهرتون هستین

ماییم و تو ای جـان که جگـر گوشه ی مایی👪
تصمیم گرفتیم ماهی دو بار بریم خونشون. همین رفتاراش باعث شده بچه هاش اصلا به دیدنش نرن. آهان. پدرشوهر ...

پدرشوهرت راست میگه عادتش نده بعدا خودت اذیت میشی من رفتم😂

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
کلا مادر شوهر هر طور حرف بزنه ادم ناراحت میشه!  حرفش هم اونطوری نبود ک بخوای دلت بشکنه!  ...

اخه تاحالا دوبار خودش آلبومشو آورده! الان مشخص بود از رو لجگیریه. دو هفته پیش من ازش مراقبت کردم وقتی از بیمارستان اومد. انتظار داشتم یکم بهتر شده باشه رفتاراش

2706