2737
2734

هندونه خرد شده ٢٥٠گرمي ٣٨٠٠

يعني ميشه بعبارتي كيلويي١٥٢٠٠😑😑😑😕😕😕

فك كردن ما چي هستيم😑😑😑😑

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب عزیزم اون بنده خدایی ک اینا رو برش میده و بسته بندی میکنه دنبال درآمده دگ بعدش هندوونه ای ک ما می ...

هر جور حساب ميكنم ١٥تومن نميشه

سود خوبه ولي چقد آدم بايد انصاف داشته باشه😑😑😑😑😑😑

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

عزیزم اون بنده خدا خیریه که باز نکرده داره کسب درامد میکنه

اون هندونه هم بدون پوسته خرد و بسته بندی شده! 

یعنی خیلی قیمتش بالاتر میشه از هندونه که از بیرون میخریم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
عزیزم اون بنده خدا خیریه که باز نکرده داره کسب درامد میکنه اون هندونه هم بدون پوسته خرد و بسته بندی ...

يعني ١٥تومن

٣برابرررررر با چي خرد بسته بندي ميكنه با چاقو طلا 

پكش چيه مگه؟😒😒😒😒😒😑😑😑😑

2738
هر جور حساب ميكنم ١٥تومن نميشه سود خوبه ولي چقد آدم بايد انصاف داشته باشه😑😑😑😑😑😑

عزیزم اونیم ک اینا رو میخره این پولا به چشش نمیادد عین ما نییتن ک .. خودم منظورمه البته😅

عزیزم اونیم ک اینا رو میخره این پولا به چشش نمیادد عین ما نییتن ک .. خودم منظورمه البته😅

ماهم مثه شما والا ولي ميدونم آخه خيليههههه سه برابررررر قيمت اصلي هندونه☹️☹️☹️☹️

يعني ١٥تومن ٣برابرررررر با چي خرد بسته بندي ميكنه با چاقو طلا  پكش چيه مگه؟😒😒😒😒😒😑😑😑😑

زحمت کاریه که میکنه و وقتیه که میذاره خب حالا با چاقو یا قیچی یا دستگاه و... 

اونایی که نمیخوان هم نمیخرن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

راست میگه

کسی که هندوانه خرد شده میخره خودش نمیخره خرد کنه خیلی پولداره😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
زحمت کاریه که میکنه و وقتیه که میذاره خب حالا با چاقو یا قیچی یا دستگاه و...  اونایی که نمیخوا ...

بحث سر چيز ديگه ايه

زحمت؟😑

@بانوووووو_75

@_بانوووو_75    

2706