2726
عنوان

مامانای نینی های ناز مهر 92

| مشاهده متن کامل بحث + 444522 بازدید | 25801 پست
مامان مینی من هم سر پسرم از ماه دوم کلی وسیله خردیم که شاید 20 درصدش مورد استفاده قرار گرفت..بعد هم که دکتر گفت ئختره کلی وسیله دخترونه رفتم خریدم تو ماه 6 که سونو مشخص شد پسره مجبور شدم کلی از وسیله ها را عوض کنم و خیلی هاشم هدیه بدم

الان هیچ چیز نخریدم و جدا هم هیچ چیز ندارم چون تمام وسایل که از سری قبل داشتم همه را مصر گذاشتم و امدم اینجا ...الان منتظرم تا ماه دیگه همسری امتحانش تموم بشه یکی دو روز بریم دبی هم گردش هم یکم از وسایل نی نی را بخرم
ابنوس جان اگر خیلی دلت میخواد خرید کنی میتونی از وسایلی که رنگ بندی خاصی نداره شروع کنی مثل بلوزها و زیر پیرهنی هایی که زیر لباس میخوای بپوشونیش که بهتره همه سفید باشه...

و از تجربه هاییییییییییییی من ... بلوزها را یقه فرشته بخرین تا راحت تو سر بچه بره و اذیت نشه و بهتره زیر پوش هاش حالت زیر دکمه دار باشه تا تو پاییز و زمستون کمر و شکمش گرم بمونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برای بارداری اولم خیلی وزن اضافه کردم از 55 کیلو رسیدم نزدیک 75 کیلو ولی اینبار بر عکس دارم وزن کم میکنم ...البته من الان کلی اضافه وزن هم دارم که حالا حالا جای کم کردن دارم...الان دوستام که میبینندم فکر میکنن چون لاغر شدم شکمم تو چشمه ..هر کدوم کلی نسخه میپیچه برام برای اب کردم شکم
2728
سلام ..
من یکی دو روز دیگه جواب آز خون همراه سونوی ان تی رو می گیرم ،دعا می کنم همیشه برای همه همه چیز خوب باشه ..
کلا از وقتی مادر شدم ،حس می کنم مادر بودن یعنی یه موجود همیشه نگران .چون واقعا نگران سلامت نی نیم هستم .همش دعا می کنم خوب و قوی و سالم باشه ...
بچه ها من خیلی کم طاقت شدم ،اصلا نمی تونم چند ماه دیگه هم صبر کنم ،دلم می خواد چشامو ببندم و باز کنم و ببینم نی نیم به دنیا اومده ...
منم نه وزن اضافه کردم و نه کم،اصلا حاملگیم هم معلوم نیست ،همش منتظرم ببینم پس کی شکمم در میاد ..ههههههه
خدایــــــــــا سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک. تا هرچه را که تو دیر می خواهی زود نخواهم.
سلام مامانای گل.خوب و خوش و سلامتید؟

بچه ها شما هم حرکت های نینی رو حس میکنید؟یا وقتی دستتونو روی شکمتون میزارید ضربان قلبشو احساس میکنید؟

من هر شب کلی دقت میکنم تا جای نینی رو پیدا کنم و ضربان قلبشو حس کنم.دیگه شوشو هم عادت کرده شبا دنبالش

میگرده.خیلی حس خوبیه.شمام امتحان کنید
خدایا تنها پناه من توئی .خودم و نینی رو به تو میسپرم
Lilypie Pregnancy tickers

از پیامبر گرامی نقل است : پس از استقرار 42 روزه جنین در شکم مادر ،خداوند فرشته ای را به سوی او می فرستد تا هویت وی را مشخص کند و سپس از خدای متعال رزق او را می پرسد و آنچه خدای متعال می فرماید ،فرشته بر لوح سرنوشت جنین بی هیچ کم و کاستی می نویسد .
خداوند به هنگام شکل گیری نطفه فرشته ای را مامور حفظ و نگهداری جنین در شکم مادر می کند .

روح پس از 4 ماهگی در جنین دمیده می شود ،و دمیدن روح در جنین پس از مشخص شدن خلقت وی انجام می شود.
حدیث منقول در این زمینه مبنی بر این است که جنین در خلال32 تا 50 روز استقرار در شکم مادر به صورت استخوان هایی بیش نیست تا 70 روز پس از استقرار ، به استخوان ها گوشت ،پوست اضافه می شود.
جنین تا عمر 100 روزه همچون نباتات فقط در حال تغذیه و رشد است و تا 120 روز که همان 4 ماهگیست ،روح خداوند در آن دمیده می شود و ویژگی های انسانی به او داده می شود ،در این مرحله است که حرکت جنین توسط مادر حس می شود .

+ فتبارک الله احسن الخالقین

خدایــــــــــا سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک. تا هرچه را که تو دیر می خواهی زود نخواهم.
نمیدونم سونوم کنه یا نه.واسه همین یکم استرس دارم.اخه مریضای قبلیش بهم گفته بودن دمترم تو هفته 14 جنسیتو میگه.حالا دیگه هرچی قسمت باشه.فردا خبرشو میدم بهتون.
خدایا تنها پناه من توئی .خودم و نینی رو به تو میسپرم
Lilypie Pregnancy tickers

2706