2726
عنوان

مامانای نینی های ناز مهر 92

| مشاهده متن کامل بحث + 444522 بازدید | 25801 پست
شهتاب جان نگران نباش ...ان شالله که چیزی نیست و همه چیز ختم به خیر میشه...دوتا از دوستای من هم همینمورد براشون پیش امده بود ولی مرحله دوم که رفتن چیزی نبود
و بچه هاشون به سلامتی امدن بغلشون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرسی مامانای مهربون ایشالله با دعای شما خدا به منم نکاه میکنه و همه جیز ختم به خیر میشه، مامان مینی کی میری مرحله دو؟ تا حالا فکر نمیکردم بارداری اینقدر سخت باشه، امیدوارم بقیه اش واسه هممون راحت بکذره
2728
اتفاقات جالب در بارداری و نی نی داری .........شما چه خبر

هر چی میخوای بگو شاید به درد یکی خورد

من در دوران بارداری که خونه نشین بودم با خوندن خاطرات دوستان کلی ذوق میکردم و از تنهایی درمیومدم

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=420434&PostID=15986744#

سلام مامانا
چه خبر ها

پسرم وارد 4 ماهگی شد و دیگه بزرگ شده
باورتون نمیشه چقدر الان هممون آرامش بیشتری داریم

خواب پسرم زیاد شده و من هم یکم بهتر میخوابم و روابطم با همسری جان هم داره بهتر میشه چون همش دعوا میکردیم. اعصاب جفتمون ضعیف شده بود و دعوا هم سر نحوه کودک یاری بود و خوب هست

یک نمونه دعوا رو بگم دیدم پسرم داغه و شب ساعت 7 بود به همسری جان گفتم بابام جان بیا بریم دکتر
میگفت چیزیش نیست لباسش زیاده
هی تب میگرفتم و میدیدم داره بالا میره تا ساعت 8 که داد من در اومد و رفتیم دکتر و تا رسیدیم ساعت یک ربع
به 9 شب بود و دکتر داشت میرفت و اون هم بدو بدو معاینه کرد و گفت آره خیلی تب داره
و استامینوفن داد
راستی هر وقت بچه تب کرد خودتون قطره استامینوفن رو 2 برابر وزن بچه بهش بدید . من 2 روز دادم که کافی بود

تب پسرم به 39 رسیده بود و اگه اون شب قطره نمیدادیم به 40 میرسید که خدا باید به دادمون میرسید

کلا اگه قرار بود مردها بچه داری کنند تا حالا نسل بشر منقرض شده بود

و این داستان ها ادامه دارد .....
شما ها چه خبر

شما هم خاطراتتون رو بگید که خیلی ها منتظر شنیدنش هستن

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=420434
سلام مامانای گل

لباسهای جدید مارکدار مادر و کودک مزون نازدونه رسید . http://nazdoneh2.blogfa.com/

تک سایزها تخفیف خورد . تلفن تماس 09390386090

* تخفیف ویژه برای مامانایی که یه فرشته کوچولو تو دلشون دارن *

مزون لباس مارکدار مادر و کودک نازدونه

http://nazdoneh2.parsiblog.com/ پذیرش خرید ازسایتهای انگلیس و امریکا
سلام دوستای خوبم.امیدوارم همتون خوب خوب باشید.چه خوب شد که از اضافه وزن گفتید.منم سر همین موضوع کلی نگران بودم و فکر میکردم فقط خودم وزنم اصلا اضافه نشده.دیگه از نگرانی داشتم میرفتم سراغه پرخوری.
اخه من 3 ساله وزنم ثابته و حجم غذامم همیشه کم بوده.میترسیدم نکنه برای نینی بد باشه من چاق تر نشدم.حالا یکم خیالم راحت شد
خدایا تنها پناه من توئی .خودم و نینی رو به تو میسپرم
Lilypie Pregnancy tickers

من فردا وقته دکترمه.نمیدونم ممکنه تو هفته 14 جنسیتو درست بگن یا نه؟
کاشکی زودتر بفهمیم تا بتونیم براش بریم خرید

راستی بچه ها الان زیره بارون برای همتون دعا کردم .مخصوصا واسه شهتاب که ایشالا نینیش سالم باشه و مشکلی نباشه

سلام دوستان گلم ممنون که حالمو پرسیدین ای بدک نیستم انشاالله این 1 شنبه وقت سونو و آزمایش دارم.

آبنوس جان من سر پسرم وسایل بی خود قبل دونستن جنسیت زیاد خریدم به خاطر اون تصمیم گرفتم تا 100در100 از

جنسیتش معلوم نشم هیچ چیز نخرم چون وسایل بچه واقعا گرونه...

هانی جون منم نه تنها وزنم اضافه نشده که کم هم شده ولی خوب بیشترین وزن گیری بعد ماه 5ام هست.

شبتاب جون اصلا نگارن نباشی ها مطمئنم که دفعه بعد با خبرهای شادی بخش میایی ولی باید اینو اعتراف کنم که بارداری

یکی از سخت ترین دوران زندگی هر فرده چون یه تجربه بزرگ و جدید داره اتفاق می افته و هر چیزی می تونه مانع این تجربه

بشه تازه 9 ماه هم زمان کمی نیست البته اونا که یه بچه دیگه دارن بهتر میدونن کلا مادر شدن سخته چه دوران بارداری چه

بعدش..............
CafeMom Tickers
2706