2726
عنوان

مامانای نینی های ناز مهر 92

| مشاهده متن کامل بحث + 444522 بازدید | 25801 پست
سلام به همه مامانهای مهربون و صبور امیدوارم حال همتون بخصوص نی نی های پاک و زیباتون خوب باشه انشاالله. در این ایام عزیز از همتون التماس دعا دارم خانم فاطمه زهرا پشت و پناه همه باردارها باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس های جدید لباس های نی نی و کودک همه مارک دار و اصل
www.taishabibi.blogfa.com
تلفن 09127971607
امکان خرید حضوری همه روزه هست
امکان بست به همه جا هست
ارسال با بیک در تهران هم هست
لینک تابیکم کاری داشتید در خدمتم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=266566&PageNumber=1214
عکس های جدید لباس های نی نی و کودک همه مارک دار و اصل
www.taishabibi.blogfa.com
تلفن 09127971607
امکان خرید حضوری همه روزه هست
امکان بست به همه جا هست
ارسال با بیک در تهران هم هست
لینک تابیکم کاری داشتید در خدمتم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=266566&PageNumber=1214
2728
سلام دوستای خوبم مثل اینکه امروز کسی وقت نکرده بیاد سری به سایت بزنه من اصلا وزنم اضافه نشده و کم و بیش لک

بینی دارم قراره یک هفته بعد برم برا سونو 16 هفتگی امیدوارم که منم مثل همه ی دوستان بدون مشکل این دوران رو

سپری کنم راستی دوستان دکتر شما براهفته 16 هم سونو وآزمایش نوشته؟؟؟
CafeMom Tickers
سلام آبنوس جان خودم که به خاطر کمبود وزنم نگرانم ...

آزمایش و سونو رو هم که نوشته تو کتاب خوندم مخصوص هفته 16 هست معمولا برخی پزشکان برا هفته 13 نمی نویسن و

برا هفته 16 می نویسن مال منم این طوری نوشته هم سونو دارم و هم در همان روز آزمایش حال بریم ببینیم چی میشه...
CafeMom Tickers
سلام عزیزان

نیومام جان هفته 12 هستی دیگه چیزی نمونده که بهر بشی...من الان هفته 14 هستم ولی هنوز حالتهای ویار را دارم البته من خیلی بهتر شدم ولی هنوز اگر بوی ادویه یا سرخ کردنی بهم بخوره حالم بد میشه وحشتناک...

مامان مینی جون نگران وزنت نباش..من ازه کنم
اول بارداری تا الان 7 کیلو کم کردم .ولی دکترم که هر هفته جک میکنه میگه وزن نی نی طبیعیه ..و ازم میخواد بیشتر هم شده وزن کم کنم تا بعد برای ماههای اخر بتونم وزن اضافه کنم

منظورت ازمایش همون ازمایش خونه؟ من هم برای اوایل هفته 16 ازمایش خون دارم و سونو
ارمیتا جان من مجبور به کم کردن وزنم هستم شایدم طبیعی باشه چون کار خاصی نمیکنم برای کم کردن

از خون همونی که با فاصله 2 ساعت باید دوبار خون بدی؟

من یبار هفته 7 از خون دادم یبار هفته 11....ولی اینبار دکتر گفت ناشتا باش و یه ساندویچ یا میوه چیزی که همیشه برای صبحانه میخوری بیار چون باید بعد 2 ساعت دوباره از خون بدی
سلام مامانا از غربالکری من مشکوکه اکه میشه برام دعا کنین نینیم سالم باشه ،هفته ١٦ میرم غربالکری مرحله ٢، اکه بازم بد بود میفرستنم امینوسنتز، مدام دارم دعا میکنمو از خدا میخوام نینیم سالمو صالح باشه
2706