2737
2734
عنوان

از یکی از اقواممون خیلی بدم اومده

1583 بازدید | 73 پست

اومدن خونه ما بچش اونقدر شلوغ کرد که همسایه اومد دم در تذکر داد

من خودمم بچه دارم دوساله این خونه هستم یک بار نشده همچین موردایی پیش بیاد 

یا ۱ شب دیر وقت از پارک برگشتیم خونه بچش دستشو دراز کرد زنگ همسایه روبروییمونو زد 

منم اب شدم از خجالت جلوی همسایه کلی عذر خواهی کردم 

پر رو برگشته میگه روایت داریم همسایه از همسایه ارث میبره یعنی همسایه ها تون حق اعتراض ندارن باید تحمل کنن

بچش پاشده رفته تو شومینه نشسته یعنی سرشو بلند میکرد میخورد به سنگ هرچی گفتم مادرش اصلا عین خیالش نبود از ترس اینکه طوری بشه من اروم اروم بچه شو به زبون گرفتم  اوردمش بیرون مامانشم میخندید به کار بچه 

تو یخچال بستنی داشتیم بچه ها بستنی ها رو خوردن تموم شد باز بچه اشون رفته بود در فریزرو میکشید کم مونده بود دستگیره اش کنده بشه اونام عین خیالشون نبود اخر از لجم گفتم دستگیره رو داره میکنه ها که باباش اومد برش داشت برد 

واقعا چطور میشه بعضی مادر پدرا اینقدر پررو و بی مسیولیت هستن 

دو قورت و نیمشونم باقیه 

تازه میگن بچه داری اصلا سخت نیست فقط شیرینه 😐

دارن بچه دوم هم میارن 

واقعا جالبه برام روش بچه داریشون و البته تهوع اور 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عیزم.جلوی این  پرروها باس پررو بود.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2738
دیدین از این موردا واز نزدیک  کل زندگیم لک شد بچه با دست روغنی از سر سفره میره سمت میز ارایش م ...

بله عزیزم خیلی از کاربرهای اینجا که ریپلای میکنن و فحاشی میکنن  تو کودکی ادب درستی نداشتن ول شدن بحال خودشون 

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
2706