2733
2734
عنوان

آمپول hcg و بیبی چک مثبت

| مشاهده متن کامل بحث + 9894 بازدید | 435 پست
استاربراى چى امپول زدى?

عزیزم تنبلی داشتم قبل از اونم قرص استفاده کردم 

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تنبلی داشتم قبل از اونم قرص استفاده کردم 

من هربار فوليم روبيست مىره ومى تركه اما نمى دونم چرا نمى شم

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
2731
سلام ببخشید من روز 9پریودی فولی نداشتم الان 12پریودمه آیا امکانش هست الان فولی تشکیل بشه اخه خیلی در ...

اره عزیزم اکثر دکترا روز دوازده میفرستن برای سونوگرافی ک ببینن فولیکول هست یا ن طبق اون دارو میدن بهت 

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 
سلام عزیزم.ترشحاتت زیاده احتمال زیاد بارداری؟؟ منم امپول زدم اقدامم کردم منتظرم ترشحاتم زیاد بشه😖😖 ...

ن من ترشحاتم اونجوری زیادم نیست معمولیه ولی بدنم بیش از حد داغه و یکم کمردرد دارم 

2738
اره عزیزم اکثر دکترا روز دوازده میفرستن برای سونوگرافی ک ببینن فولیکول هست یا ن طبق اون دارو میدن به ...

گلم به خدا این ماه دیگه گیج شدم از سوم پری کلومیفن خوردم تا پنج شب و بعدش 2تا آمپول هاش ام جی زدم رفتم سونو فولیکول نداشتم اما روز پنج پری یه فولیکول سایز 17داشتم یعنی الان امکانش هست که فولی تشکیل شه اگه امکانش هست که من برم سونو 

استارتر منم ٢١ام امپول زدم دل تو دلم نيست موعدمم ٧ نميدونم كي بي بي بزنم

عزیزم بنظرم روز یازدهم ب بعد بیبی چک بزن 

استارتر ترشح و درد سینه هم داری؟؟ منم این ماه دو تا فولی ۲۳ داشتم امپول زدم و اقدام کروم الان ۲۰ پری هس؟؟ همش دنبال علائمم😭😭

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
استارتر ترشح و درد سینه هم داری؟؟ منم این ماه دو تا فولی ۲۳ داشتم امپول زدم و اقدام کروم الان ۲۰ پری ...

ن عزیزم من فقط بدنم داغه و کمرم یکم درد میکنه 

گلم به خدا این ماه دیگه گیج شدم از سوم پری کلومیفن خوردم تا پنج شب و بعدش 2تا آمپول هاش ام جی زدم رف ...

عزیزم تا اونجایی ک من میدونم اون آمپول باعث رشد فولیکول میشه ن اینکه فولیکول جدید تولید شه 

ن عزیزم من فقط بدنم داغه و کمرم یکم درد میکنه 

البته خیلیا ترشح یا درد ندارن من گیر دادم به این موضوع.عزیزم شما ان شالله بارداری طبق بی بی های که گذاشتی.ازمایش دادی منم لایک کن که خبر خوش رو بشنوم

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)

عزیزای دلم مهمون اومد برام سوالی داشتید تا اونجایی ک بدونم راهنماییتون میکنم من الان دوساله تواین سایت درمورد همه چی ک مربوط ب بارداری میشه خوندم فعلا 

2706