2733
2739
عنوان

بدجور بین دو راهی هستیم

121 بازدید | 15 پست

سلام.۶ سال و نیم پیش با کلی قرض و بدبختی یه خونه خریدیم.اون موقع دادیم اجاره و خودمون خونه پدر شوهرم بودیم که اونجا هم اجاره میدادیم البته کمتر از غریبه ها.بنا به دلایلی مجبور شدیم بیایم خونه خودمون با اینکه محلشو دوس نداشتیم.الان ۳ سال و نیمه اینجا هستیم.با وام و کلی بدبختی یه پولی جور کردیم بریم یه محله بهتر و یه کم بزرگتر.شهریور مشتری داشت خونه ولی چیزی پیدا نکردیم.بعد عید اوضاع خوب شد یه خونه هم پسندیدیم ولی وقتی یه مشتری پیدا شد و بعد یه هفته رفتیم سراغ طرف ۱۰۰ گذاشت رو خونش.حالا همسایه روبرویی با یه قیمت خوب میخواد بخره میگه تا هر وقتم خواستید بشینید.نمیدونم چی کار کنیم.خسته شدم.چرا قیمتا اینطوریه.هی میزارن روش ولی خونه ما خیلی روش نمیره.ساخت خونم و نورش خوبه بزرگتر از متراژش،نشون میده.ولی به مدرسه بچم دوره.محلشم دوست ندارم.تو رو خدا برامون دعا کنید یه خونه خوب با یه قیمت خوب پیدا کنیم.از این بلاتکلیفی خستم.ارزش پولمونم داره میاد پایین.محله های دیگه خیلی بیشتر از محله ما رشد قیمت دارن.میترسیم بفروشیم چیزی نتونیم بخریم.بعد از این همه سال هنوز موقش نیس خدا یه گشتیشی قرار بده؟!

راستی هر چی در موردش حرف میزنیم هی عطسه میکنیم.یعنی چی؟باید صبر کنیم یا بفروشیم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تا خونه واسه خرید پیدا نکردی اینو نفروش که اشتباهه محضه اینم از دستت میره میشی اجاره نشین

اون سری پیدا کردیم ولی طرف قیمتا برد بالا.اگه خونه خریدیم و خونمون به جوقع فروش نرفت چی ؟

ما هم دقیقا شرایطمون مثل شماست،سال 94خونه خریدیم خداروشکر محله مون بد نیست ولی اوکی و عالی هم نیست،حالا میخوایم یه خواب اضافه کنیم فقط،200ملیون هم داریم که بزاریم روی خونه ولی حتی نمیشه با این پول یه خواب اضافه کرد توی تهران،خدا کمکمون کنه،برای هم دعا کنیم

2738

به نظرم تا ثبات توی کشور بوجود نیومده دست نگه دارید،بالاخره که باید قیمتها ثابت بشه،اینجوری نمیمونه،ما هم دست نگه داشتیم،چون اگه خونتو بفروشی ممکنه فردا دیگه نشه خرید،یه مدت دیگه صبر کنید

ما هم دقیقا شرایطمون مثل شماست،سال 94خونه خریدیم خداروشکر محله مون بد نیست ولی اوکی و عالی هم نیست،ح ...

ما خونمون رو ۳۵۰ میخرن ۲۵۰ هم داریم میخوایم ۱۵ متر بزرگترش کنیم یه کم محله بهتر اصلا خونه نیس.هر چی نشونمون میدن آشغال و خفه یا با متراژ بزرگتر از خونه خودم کوچکتره از بس ساختش بده.من کلی اساسام تو انباری پدرشوهرمه.

ما خونمون رو ۳۵۰ میخرن ۲۵۰ هم داریم میخوایم ۱۵ متر بزرگترش کنیم یه کم محله بهتر اصلا خونه نیس.هر چی ...

خب اتفاقا ما هم دنبال خرید بودیم،همسایمون املاکیه،گفت برادرانه بهتون میگم دست نگه دارید چون الان اوضاعیه که فروشنده نیست،همه خریدارن واسه همین خونه های آشغال و به درد نخور بیشتر گذاشتن برای فروش

بیاین برا هم دعا کنیم.مگر یکی پیدا بشه لنگ پول باشه خونشو به قیمت واقعی بفروشه.حالا همسایمون هم پیله کرده.ظهری اومدن حرف زدن گفتم دعا کن ما خونه پیدا کنیم مشکل هر دومون حل بشه.اونم باید با پولش یه چیزی بخره.چیزی پیدا نکرده و بهش نمیدن.

خب اتفاقا ما هم دنبال خرید بودیم،همسایمون املاکیه،گفت برادرانه بهتون میگم دست نگه دارید چون الان اوض ...

آخه وقیقا شهریور همینطور شد.بی خیال شدیم.یه دو هفته اوضاع خوب بود دوباره همون شد.خدا لعنتشون کنه این جو رو درست میکنن.آرامش واسه کسی نذاشتن

آخه وقیقا شهریور همینطور شد.بی خیال شدیم.یه دو هفته اوضاع خوب بود دوباره همون شد.خدا لعنتشون کنه این ...

واقعا ما هم گیر افتادیم توی این اوضاع،میخوایم بچه دار شیم، دوتا اتاق خواب نیاز داریم ولی چه میشه کرد،هییییییی

بیاین برا هم دعا کنیم.مگر یکی پیدا بشه لنگ پول باشه خونشو به قیمت واقعی بفروشه.حالا همسایمون هم پیله ...

ایشالا اوضاع درست شه،اوضاع اقتصادی برای همه بد شده،ایشالا بزودی اوضاع مسکن سروسامون بگیره،هردومون به خونه دلخواهمون برسیم

2706