2726
عنوان

بیاین بگم‌جاریم چی گفت😡😡😡

1012 بازدید | 46 پست

خواهشا شروع نکنین بی احترامی‌😑

جاریم نیست هنوز توی مراحل خواستگاری و ایناییم

امروز ناهار رفته بودیم بیرون منو اونو شوهرمو برادرشوهرمو مادرشوهرمو مامان اون بعد من قدم ۱۶۹ برگشت جلو همه گفت واااای دختر قدبلند خیلی بده اصلا توی بغل شوهرش جا نمیشه😑😑😑😑خودش قدش ۱۵۲ برادر شوهر ۱۷۶ ۱۷۷ باید باشه حدودا 

بعد منم برگشتم گفتم عزیزم مگه شما تا حالا رفتی توی بغل امیر اقا ببینی جا میشی😕خیلی عصبانیم😡😡😡

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو من از قد كوتاها زياد از اين حرفا شنيدم طبيعيه عزيزم بعدم يه پوزخند مليح🥴

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
جوابشو دادی دیگه . 

ن 😑هنوز نسبت ب قدم حس بدی دارم

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
2706