1265
1254
عنوان

بیاین بگم‌جاریم چی گفت😡😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 46 پست
امیر کیه؟ شوهرشه؟ خب معلومه رفته بغل شوهرش، چع جواب الکی پروندی

ن میگم خواستگارشه😁

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
اينجوري ديگه نابود ميشد جاري😂😂😂

گربه رو بايد دم حجله كشت 😬من جاري ندارم خودم ولي علاقه ي خاصي ب سوزوندن جارياي بقيه دارم

اونچنان رونق اقتصادی ایجاد کرده که دم عید قصابا و آجیل فروشا و لباس فروشا هم ماهی قرمز میفروشن!  

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279
گربه رو بايد دم حجله كشت 😬من جاري ندارم خودم ولي علاقه ي خاصي ب سوزوندن جارياي بقيه دارم

بیا ک اگه این جاری من بشه به یکی مثل تو نیازه😑😑😑

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
ن 😑هنوز نسبت ب قدم حس بدی دارم

همه آرزو دارن مثل تو قدبلند باشن اون‌وقت تو حس بدی داری😑 تازه قد خیلی بلند و غیرمعمولی هم نیست که. ضمنا اگه این یه ایراد بود مطمئن باش نمی‌گفت که تو ناراحت نشی، پس احتمالا از روی حسادت بوده که توی روت گفته😋

1274
1264

خخخ وای دمت گرم محترمانه و با ادب ر ی د ی روش😂

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هنوز جنسیت نی نیم معلوم نیس🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبان فهمیدم که شدی یه تیکه از وجودم👼
خخخ وای دمت گرم محترمانه و با ادب ر ی د ی روش😂

واقعا موافقم😂ولی عمق حرصمو خالی نکردم 

ن 😑هنوز نسبت ب قدم حس بدی دارم

ولش کن بابا

داره ازدواج میکنه جو گرفتدش😂😂😂

خوب جوابشون دادی

دیگه حرص نخور

ریپلای میکنی ، فحش میدی ، عقایدت رو به زور تو حلق این و اون فرو میکنی ، آخرش هم میگی منو ریپلای نکن!!! شما کل قوانین منطق و شعور رو به لرزه درآوردی گل من   
1252