1147
1292
عنوان

بیاین بگم‌جاریم چی گفت😡😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 46 پست
فقط تو ماه رمضون روتون ميشه بيرون ناهار برخورديد؟؟؟؟؟؟؟

اصلا جایی بیرون ناهار میدم ماه رمضون!

ریپلای میکنی ، فحش میدی ، عقایدت رو به زور تو حلق این و اون فرو میکنی ، آخرش هم میگی منو ریپلای نکن!!! شما کل قوانین منطق و شعور رو به لرزه درآوردی گل من   
اصلا جایی بیرون ناهار میدم ماه رمضون!

بله عزیزم😁خیلی جاها بازن برای مسافر

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

جوابت جالب نبوده. باید میگفتی قد بلند نعمتیه که خدا به هر کسی نمیده. قد کوتاه هم دردیه که با جراحی و ... خلاصه با هیچی علاج نمیشه

زندگی قصه تلخیست که از آغازش     بس که آزرده شدم چشم به پایان دارم
جوابت جالب نبوده. باید میگفتی قد بلند نعمتیه که خدا به هر کسی نمیده. قد کوتاه هم دردیه که با جراحی و ...

😬هنوز ته دلم میگم کاش قدم کوتاه بود

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
1291
حالا اینا به کنار ماه رمضون چطور ناهار رفته بودین بیرون🤔

برای مسافرا بازه بعضی جاها اونام روزه بودن ما خوردیم😂😂اونام افطار کردن چون تا شب موندیم