1147
1273
عنوان

بیاین بگم‌جاریم چی گفت😡😡😡

863 بازدید | 46 پست

خواهشا شروع نکنین بی احترامی‌😑

جاریم نیست هنوز توی مراحل خواستگاری و ایناییم

امروز ناهار رفته بودیم بیرون منو اونو شوهرمو برادرشوهرمو مادرشوهرمو مامان اون بعد من قدم ۱۶۹ برگشت جلو همه گفت واااای دختر قدبلند خیلی بده اصلا توی بغل شوهرش جا نمیشه😑😑😑😑خودش قدش ۱۵۲ برادر شوهر ۱۷۶ ۱۷۷ باید باشه حدودا 

بعد منم برگشتم گفتم عزیزم مگه شما تا حالا رفتی توی بغل امیر اقا ببینی جا میشی😕خیلی عصبانیم😡😡😡

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

خوب گفتی آفرین😂😂😂

فقط زندگی در جهانی را تصور کن که در آن آیینه نباشد. تو درباره ی صورتت خیالبافی می کنی و تصورت این است که صورتت بازتاب آن چیزی است که در درون تو است. و بعد وقتی چهل ساله شدی، کسی برای اولین بار آیینه ای در برابرت می گیرد.وحشت خودت را مجسم کن!تو صورت یک بیگانه را خواهی دید و به روشنی به چیزی پی خواهی برد که قادر به پذیرفتنش نیستی:صورتِ تو،خودِ تو نیست.

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258

خوب گفتی بهش دختره پررو 

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم اخه به من چه پیاز چند ماکارونی چنده ماشین گرون شده و گوجه سرکوچه فلانی ارزونه  ... حرف میزنم میترکم تو این گرونی باز خرج یه سیمکارتم میفته رو دستم    

بگو من از قد كوتاها زياد از اين حرفا شنيدم طبيعيه عزيزم بعدم يه پوزخند مليح🥴

اونچنان رونق اقتصادی ایجاد کرده که دم عید قصابا و آجیل فروشا و لباس فروشا هم ماهی قرمز میفروشن!  
1281
جوابشو دادی دیگه . 

ن 😑هنوز نسبت ب قدم حس بدی دارم

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
1257
بگو من از قد كوتاها زياد از اين حرفا شنيدم طبيعيه عزيزم بعدم يه پوزخند مليح🥴

😕خیلی بی ادبههه

من اگه جاریش بودم چی میگفت.قدم 178😐😐😐😐😐خداروشکر جاری ندارم😂

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا یه بدبخت؟چون خوشی تو زندگیم ندارممیخوای بگی که باطن زندگی خودتو با  ظاهر زندگی بقیه مقایسه نکن.ولی باید بگم ظاهر زندگیمم قشنگ نیس چه برسه به باطنش.
حالا اون چی گفت در جواب

گفت ن کلی میگم بعد هر هر خندید

1280