1147
1273
عنوان

بیاین بگم‌جاریم چی گفت😡😡😡

874 بازدید | 46 پست

خواهشا شروع نکنین بی احترامی‌😑

جاریم نیست هنوز توی مراحل خواستگاری و ایناییم

امروز ناهار رفته بودیم بیرون منو اونو شوهرمو برادرشوهرمو مادرشوهرمو مامان اون بعد من قدم ۱۶۹ برگشت جلو همه گفت واااای دختر قدبلند خیلی بده اصلا توی بغل شوهرش جا نمیشه😑😑😑😑خودش قدش ۱۵۲ برادر شوهر ۱۷۶ ۱۷۷ باید باشه حدودا 

بعد منم برگشتم گفتم عزیزم مگه شما تا حالا رفتی توی بغل امیر اقا ببینی جا میشی😕خیلی عصبانیم😡😡😡

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

خوب گفتی آفرین😂😂😂

خب خببببب برین کنار اومدم زخمیتون کنم 😁 وزن اولیه 63 😢 وزن دومیه 😁 57 😓 وزن سومیه 53 😍 الان خوش‌هیکل شدمااااا ولی هنوز ادامه داره، وزن هدف ۴۷😁😍 قد۱۵۷😁

دیگه تو هم خوردیش دیگه 

عصبانیتت واسه چیه😂😂😂😂😂

تا صبح که بیدارم                                                   دل دستِ کی دارم.                                                 خودش میدونه به اون دیوونه وابستگی داااارَم😍

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279

خوب گفتی بهش دختره پررو 

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم اخه به من چه پیاز چند ماکارونی چنده ماشین گرون شده و گوجه سرکوچه فلانی ارزونه  ... حرف میزنم میترکم تو این گرونی باز خرج یه سیمکارتم میفته رو دستم    

بگو من از قد كوتاها زياد از اين حرفا شنيدم طبيعيه عزيزم بعدم يه پوزخند مليح🥴

اونچنان رونق اقتصادی ایجاد کرده که دم عید قصابا و آجیل فروشا و لباس فروشا هم ماهی قرمز میفروشن!  
1315
جوابشو دادی دیگه . 

ن 😑هنوز نسبت ب قدم حس بدی دارم

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
1288
بگو من از قد كوتاها زياد از اين حرفا شنيدم طبيعيه عزيزم بعدم يه پوزخند مليح🥴

😕خیلی بی ادبههه

من اگه جاریش بودم چی میگفت.قدم 178😐😐😐😐😐خداروشکر جاری ندارم😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا یه بدبخت؟چون خوشی تو زندگیم ندارممیخوای بگی که باطن زندگی خودتو با  ظاهر زندگی بقیه مقایسه نکن.ولی باید بگم ظاهر زندگیمم قشنگ نیس چه برسه به باطنش.
حالا اون چی گفت در جواب

گفت ن کلی میگم بعد هر هر خندید

1290