2726
عنوان

برخورد شوهر شما، وقتی شما عصبانی هستید، چه جوره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 25 پست

اگر سلامتی مون نرمال باشه و اتفاقی که افتاده هم نرمال باشه

میشه با خوردن آب و ترک اون موقعیت و خوندن جوک علیه مردان!! خودمونو آروم کنیم

نی نی سایتم واسه هم دردی خوبه

یک ساعتی که گذشت خوب میشیم

ولی اگر ذاتا طرفم نخواد به حرفم گوش کنه کم کم دیگه اون درخواستامو ازش نمی کنم عوضش درخواستایی که میدونم واسم انجام میده رو چند برابر می کنم تا دلم خنک بشه

آخه مگه میشه همیشه مسلط باشید؟ چه جوری؟ به منم بگو

میگه اگه عصبانیت کردن توام جواب بده تو خودت نریز اگه خودش عصبانیم کنه ساکت میمونم که عذاب وجدان بگیره .....اولا خیلی شدید عصبی میشدم ظرفی نمونده بود که نشکنم ...ولی رو خودم کار کردم الان موقع عصبانیتا خیلی ارومم

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بیشتر عصبانی و تند میشم. همیشه سعی میکنه ارومم بکنه. وقتی میبینه خودش داره عصبانی میشه سکوت میکنه و میگه بذار بعدا حرف بزنیم. من دوس دارم زود مشکلو حل کنم البته با عصبانیت که بد تر میشم. بازم شوهرم بیچاره مثل اتشنشان سعی میکنه خاموشم کنه. و خیلی مراقبه حرفی نزنه که ناراحت بشم. من برعکسم. همیشه بعد از ناراحتی کلی شرمنده میشم. بش میگم تو زرنگی خودتو کنترل میکنی که بعدا شرمنده نشی.میگه کنترل میکنم چون دوس دخترم نیستی که رابطمون کوتاه مدت باشه. تا ابد باید باهم باشیم.

کلا سالی دو سه بار دعوا میشه اونم بدور از چشم بچه ها.

این سو کشان سوی خوشان, ان سوکشان با ناخوشان.یا بشکند یا بگذرد کشتی در این سیلاب ها.....
2728
خوشبحالت از اولش اونجوری بود تا حلا دعوا نکردین؟

چرا بالاخره یوقتایی اونم عصبانی میشه   من آدم ارومیم زیاد اهل غر زدن نیسم مگه اینکه دیگه خیلی تحت فشار باشم عصبانی میشم برا همین این مواقع چیزی نمیگه اروم شم 

من بیشتر عصبانی و تند میشم. همیشه سعی میکنه ارومم بکنه. وقتی میبینه خودش داره عصبانی میشه سکوت میکنه ...

واااااآی وجود دارن همچین مردایی؟؟؟؟؟؟یا داری دل مارو میسوزونی الکی؟؟؟؟؟چرا توباید انقد خوشبخت باشی ولی من اینجوز عدالت کجاس

چرا بالاخره یوقتایی اونم عصبانی میشه   من آدم ارومیم زیاد اهل غر زدن نیسم مگه اینکه دیگه خ ...

تنها مشکل زندگی من اینه که من غر میزنم شوهرمم عصبانی میشه اصلا نمیتونم خودموکنترل کنم شما چجو ری خودتونو کنترل میکنین؟

واااااآی وجود دارن همچین مردایی؟؟؟؟؟؟یا داری دل مارو میسوزونی الکی؟؟؟؟؟چرا توباید انقد خوشبخت باشی و ...

خدا نکنه بخوام دل کسیو بسوزونم. الحمدلله اخلاقش خیلی خوبه. راستش اگر مینویسم اینارو کلی با خودم در گیر میشم که نکنه کسی دلش بسوزه ولی میبینم دخترا میان مینویسن ما از ازدواج بدمون میاد و مردا همه بدن و...  مرداهم خوب و بد دارن مثل ما زنا!

این سو کشان سوی خوشان, ان سوکشان با ناخوشان.یا بشکند یا بگذرد کشتی در این سیلاب ها.....

به نظرم گاهی ما زنا تو انتخاب اشتباه میکنیم. نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی من به خاطر ظاهرم و شرایطن از 14 سالگی خواستگار داشتم تا 26 سالگی ازدواج کردم. خانوادمم کاملا ازادم گذاشتن.همه جور خواستگار داشتم از سلبریتی سیاسی ومتخصص و قاضیو.....پولدار و...  همه میگفتن چرا ازدواج نمیکنی. من فقط دنبال یه ادم با اخلاق بودم. همسر فعلیم وقتی امد خواستگاریم هیچی نداشت. تمام خرید عروسیمو خودم کارتمو دادم دستش و هیچ کسیم غیر از منو خودش نمیدونیم. ولی اخلاقشو مطمین بودم و میدونسنم با عرضه است. حتی نذاشتم عروسی بگیره. همه تو فامیل و اشنا گفتن سیب سرخ مال دست چلاغ... ولی بعد از 7 سال به همه ثابت شد انتخابم درست بوده. ببخشید طولانی شد . خواستم بگم ما گاهی خودمون بخ ظواهر توجه میکنیم بعد چوبشو میخوریم